Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Dancsó Péter Jobbikos?

Big Omikron kérdése:

Dancsó Péter Jobbikos?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a videóit, szeretem, mint videós, de ma láttam a neten, hogy egyszer egy Jobbikos rendezvényen vett részt... rossz lenne, ha kiderülne, hogy Jobbikos, rasszista vagy antiszemita... utálom mind a hármat

2014. aug. 11. 22:21
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
95%

Lehetséges, sőt valószínű, hogy szimpatikus neki a Jobbik,hisz nem véletlenül hívják meg rendezvényekre.


De sohasem fogja felvállalni, mert mint mondta, nem politizál.

2014. aug. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
21%

Azta!

Egy embert nem úgy kell megítélni, hogy milyen a vallása, vagy származása bőrszíne politikai nézete.

Ha neked tetszik amit csinál akkor ha Jobbikos is nem muszály lemondani róla.

De a politikai háborút nem itt kell megvívni hanem a parlamentbe.

2014. aug. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
84%
Edd meg nyersen a krémet!
2014. aug. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
87%
Dancsó Péter nem adott rá engedélyt, hogy meg egyem nyersen a krémet.
2014. aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 mark0803 válasza:
81%

A Fidesz kezében van a média igen nagy százaléka, ergo ami mocskot ezek a csatornák köpdösnek a Jobbikról, az a Fidesz műve.

A Fidesznek nincs egyeduralma???? Most ez komoly? A választási törvényeket még a választás előtt úgy módosították, hogy a várhatóan gyengébb szereplésük esetén is meg legyen a 2\3-aduk. Külföldön több országban is Kis-Diktátorként emlegették Viktort a tévében, újságokban. Gyakorlatilag mindent megtesz, amit csak akar. kérdem én: ha ez nem egyeduralom, akkor mégis mi az?

A lejáratás csak akkor valósul meg, ha a párt a másikról hazugságokat állít. Ez a Jobbikról nem igaz, ők csak tényeket közölnek, míg a TV-ben hamis infókat közölnek a Jobbikról "olykor-olykor".

Mi azzal a baj, ha a politikusbűnözőket, akik csak hazudnak és gyarmattá tették az országunkat egyenként bezáratnám? Mégis mi?

Ismerek bal oldalt támogató embert, nagyon jóba vagyok vele, nem érdekel hogy kire szavazott, ergo nem ítélem el.

Nem vagyok diszkriminatív, mert ezeket a bizonyos bal oldaliakat nem azért akarom lecsukatni, mert ezekben a pártokban ténykednek, hanem azért, mert tőlük hiteltelenebb, hazudósabb, önérdekűbb pártokat még a Föld nem hordott a hátán.

Te vagy vak vagy, csak csukott szemmel jársz!

Szóval igen, szebb jövőt!

2014. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim válasza:
62%
Nem.
2014. aug. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 leeds12 válasza:
69%
Dancsó megengedte, hogy ilyet kérdezzél ? :D
2014. aug. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim válasza:
100%
Ki vagy te Gyurcsány??
2014. aug. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
31%
kérdező te kib*szottul ostoba vagy....tanácsolom hogy tájékozódj a Jobbikról DE NE az atv-ből hanem a saját oldalukon! akkor talán nem írsz ostobaságot mert a Jobbik pont hogy nem kirekesztő, egyedül ők veszik emberszámba a tisztességes kisebbségben levőket
2014. nov. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 Meskó Krisztián válasza:
27%
Jobbikos...naés akkor mi van?Ami ebben az országban eluralkodott az ellen kéne tenni sok embernek!De nem merünk megszólalni mert jön egy egész cigánybanda és agyon verik az embert!Nem a cigányságot gyűlölöm én sem meg a többi ember se, aki dolgozik, tisztességes munkája van,hanem azt aki, csal,lop és még a segélyt várja közben meg csak szüli a gyerekeket!
2014. nov. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!