Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szélsőjobbosok, mi a véleménye...

Szélsőjobbosok, mi a véleményetek arról, hogy a Himnusz költője meleg volt?

Figyelt kérdés
Nem provokációból kérdezem, csak elgondolkodtam most ezen, és érdekelne a véleményetek.
2014. nov. 26. 22:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
Két szóban megfogalmazva: Liberális hazugság.
2014. nov. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
Tanultam Kölcsey Ferencről, biztosra veszem, hogy nem volt homoszexuális.
2014. nov. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
39%
a liberálfasiszták minden igaz magyarról azt terjesztik, hogy meleg vagy leszbikus volt, pl tormai cecilről is ezt terjesztik!
2014. nov. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%

Én nem vagyok liberális, de igazából mást nem bántott vele, ártani senkinek nem ártott vele, szóval ez ha valóban igaz, akkor szíve joga.


Heterók között is vannak férgek. Pont.

2014. nov. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem zavar titeket, hogy Szemre Pálnak írt szerelmes leveleket, verseket?!
2014. nov. 26. 22:23
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem zavar.Mivan ha homi volt?Biztos nem nyomta bele mindenkinek a pofájába hogy "emberek, figyelem, meleg vagyok, teljes egyenjogúságot akarok, házasodást, és gyermek-örökbevételi lehetőséget".
2014. nov. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Második: nem tudom, miért veszed ennyire biztosra, Kölcsey-nek hivatalosan egy nővel sem volt dolga, egy forrás/levél nem maradt fenn ami azt bizonyítaná hogy kergette a nőket.


Persze ez nem jelenti azt, hogy meleg, de nem értem hogy mi alapján veszed ennyire biztosra..


Kérdésre válaszolva: nem teljesen mindegy? Levon valamit a himnusz(és a munkássága) értékéből ha az volt?

2014. nov. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem a "nem zavart" hanem azoktól kérdezem, akik váltig tagadják a melegségét.
2014. nov. 26. 22:27
 9/19 anonim ***** válasza:
14%

" Liberális hazugság."


Az, hogy leberálisok terjesztik csak valósabbá teszik az elméletet, ugyanis ők aztán igazán tudják, mint jelent melegnek lenni.

2014. nov. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%

"Nem zavar titeket, hogy Szemre Pálnak írt szerelmes leveleket, verseket?!"


Nem, csak az olyan feltűnési viszketegségben szenvedőek irritálnak sokakat mint amilyen te is lehetsz.

2014. nov. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!