Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi ez a kétségbeesett hírmanip...

Mi ez a kétségbeesett hírmanipulálás a ballib oldalon?

Figyelt kérdés

Hitelesnek próbálják magukat beállítani(index, origo, hvg), közben meg kajliznak, elhallgatnak, ami ugye kimeríti a manipuláció fogalmát.

Elég megnézni az elmúlt napok történéseit, Betyársereg, ózdi nő stb....

Nem is úgy történt, vagy elfelejtik leközölni, hogy a cigány férfi megdobálta a sereg tagjait.....

Ez lenne a híres liberalizmus?

Ki kér ebből?


2015. máj. 19. 11:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
A "jobboldali" hírportálok ugyanúgy manipulálnak, csak azok a te szájízed szerint, a sajtó mindig is ilyen volt.
2015. máj. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ezt én nem tagadom, de jó lenne, ha most már a kérdésre is válaszolnál.

Szal ez lenne a nagy liberális életfelfogás?

Hazudni, elhallgatni, manipulálni?

2015. máj. 19. 12:09
 3/15 A kérdező kommentje:

"sak azok a te szájízed szerint"


Mi az, hogy az én szájízem szerint?

Elég előítéletes gyerek vagy.

Én annak örülnék, ha nem lenne kajlizás.

2015. máj. 19. 12:10
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
közelednek a választások, a jobbik erősödik, a fidesz gyengül, ennyi. Amúgy az hogy ez liberalizmus, ugyan olyan baromság mint az hogy a hazaszeretet egyenlő az idegengyűlölettel meg rasszizmussal. Nekik a liberalizmus csak egy álarc ami mögé bújnak hogy legálisan működhessenek, de köszönőviszonyba sincsenek vele
2015. máj. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Már csak azt nem értem hol vannak ilyenkor a nagy liberális megmondóemberek?
2015. máj. 19. 12:24
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

1) A liberális média azt jelenti, hogy mindenki azt mond, amit akar. Aztán az emberek majd eldöntik, hogy mit néznek, és amit nem néznek, az tönkremegy. Minden apró cseprő téren rá akarjátok fogni mindenre, hogy a liberális az ez a konkrét dolog. NEM. A liberalizmus egy olyan rendszer, ahol ez is lehet, az is meg amaz is. Ez a lényege. Az a liberalizmus, hogy a kurucinfó és az index párhuzamosan működhet. Nem az index magában.


"Szal ez lenne a nagy liberális életfelfogás?

Hazudni, elhallgatni, manipulálni?"


Nem. A nagy liberális életfelfogás az, hogy szabad ezt is, szabad azt is, és az egyes emberek el tudják dönteni, hogy melyikre van igényük. Te is el tudod dönteni, hogy neked erre nincs igényed. Akkor miért feltételezed, hogy a többi embernek nincs saját véleménye?


2) A manipuláció mentes média egy mítosz. Nem csak hogy nem létezett soha, és nem létezik ma sem, de elvi szinten sem lehetséges ilyennek a létezése. Minden cikk, minden riport a hatalmas, végtelenül bonyolult valóság egy apró szelete. Az, hogy ki mit választ bele ebbe a szeletbe természeténél fogva manipulatívvá teszi.


3) "Már csak azt nem értem hol vannak ilyenkor a nagy liberális megmondóemberek?"

Ez mindig olyan vicces. Mintha a kérdéseitek automatikusan felugranának a világ minden egyes liberálisának böngészőjében, és mindenki kötelességének érezné válaszolni azonnal, csak éppen nem tud, mert te olyan zseniális kérdést tettél fel :) Kb ez szűrődik le belőle. Ki kell hogy ábrándítsalak, kedd délben szerintem pár 10 ember van itt, aki kommentelni is szokott, közülük a többség nem liberális, és a liberálisok sem mind pont a te kérdéseddel vannak elfoglalva. Nem tartozunk neked semmilyen válasszal. Az válaszol, akinek van épp ilyesmire ideje és kedve.

2015. máj. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Azért van különbség a között, hogy nem valós dolgokat hoz le, és a között, hogy kimondja mire gondol
2015. máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"Az a liberalizmus, hogy a kurucinfó és

az index párhuzamosan működhet. "


Igen, működhet, mivel nem itthon van a szerver.

Másképp már betiltották volna a liberálisok.(wtf?)

Másrészt írtam, hogy hitelesnek próbálják magukat beállítani, de akkor most hogyan is, hiszen te magad is beismered, hogy hazudni megengedett és élnek is vele.

Az se baj, ha közben lejáratnak másokat(holott állandóan szajkózzátok, hogy mindent szabad, amit másnak nem árt; ezek szerint ez se igaz)

A többit nem is kommentálom, mert a végén bevalljátok, hogy liberálisnak lenni igazából nem is több, mint mondjuk fajgyűlölőnek lenni:)

Legalábbis fura, hogy a kuruc el van ítélve, mert félretájékoztat, de ha az indexről van szó, akkor már nem is olyan gáz.

Ez a fránya kettős mérce.

Sőt, ha már itt járunk, pötyögnél pár sort arról, hogy a kettős mércéről mit gondolnak a liberálisok?

Az is megengedett?

Ha igen, milyen szempontok alapján kerül alkalmazásra?

2015. máj. 19. 13:01
 9/15 A kérdező kommentje:

"Azért van különbség a között, hogy nem valós dolgokat hoz le, és a között, hogy

kimondja mire gondol"


Hát igen, ez egy elég erős érv!

Várjuk a válaszokat!(tudom-tudom, itt nincsenek liberálisok, meg ha vannak is ne várjam, hogy válaszoljanak, ők el vannak foglalva azokkal a kérdésekkel, ahol rasszistázni kell)

2015. máj. 19. 13:04
 10/15 anonim ***** válasza:

A kuruc nem azért van kitiltva, mert félretájékoztat, bár ez is igaz rá, hanem azért, mert nyíltan rasszista, antiszemita nézeteket vall, mellesleg én még így sem értek egyet a kitiltásával.


A "ballib" média meg egyáltalán nem hazudik gyakrabban, mint a "jobbos" média, csak legalább az álszent maszlag nincs hozzá.

2015. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!