Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mikor házasodhatnak össze az...

Mikor házasodhatnak össze az egyneműek itt Magyarországon?

Figyelt kérdés
Az új generáció sokkal toleránsabbnak tűnik, mint a régiek. Lehetséges, hogy mire felnövök (13 éves vagyok) ugyanúgy kezelik majd a homoszexuálisokat, mint a heterókat?

2015. jún. 6. 16:59
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

19-es: Lány vagyok. És mégis milyen fóbiáról beszélsz?


Természetesen állami esküvőre gondoltam, szóval kérném a hívőket, hogy ne emlegessék állandóan a Bibliát, nem hiszek Istenben. :)

2015. jún. 7. 09:24
 22/29 anonim válasza:
47%
Nah "kedves" heteroszexuális homofób vagy csak éppen heteroszexuális emberkék akik elítélik a meleg házasságot mi alapján is mondjátok nem normálisnak vagy esetleg természet ellenesnek ? jaa hogy a drága Bibliában ez meg ez van írva hmm ugye azt nem kell mondanom hogy több hazugságot tartalmaz mint amennyi igazság tartalommal bír de persze mindenki abban hisz amiben akar vagy éppen azt tart normálisnak amit ez igy korrekt csak aza problémám hogy én még mindig azt az elvet vallom hogy minden ember egyenlő de ugyebár a minden ember egyenlő de vannak olyan emberek akik egyenlőbbek a többinél elvet egy "picit" jobban preferálják és ezen már nem változtathatunk...
2015. jún. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
34%
22-es! Ne a bibliát vedd alapul, hanem a kézzelfogható tényeket! És a tények azt mondják, hogy teremteni csak két különnemű tud, és ha nincs teremtés, akkor a világ megszűnik létezni. Ez nem vallás, hanem tudomány! Aki nem fogja fel, hát istenem, nehéz a felfogó képessége!
2015. jún. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
71%
És akkor mi van ha nem tudnak gyereket csinálni? Ha nem házasodhat akkor hetero lesz vagy mi? A túlnépesedést meg hogy az állatvilágban ugyanúgy van homoszexualitás azt meg se említem. Vagy azt hogy akkor természetellenes ha valakinek nem lesz gyereke? Szerintem égessünk meg máglyán minden torzszülöttet akinek nem lesz 30 éves korára gyereke, hihetetlen.
2015. jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
72%
Ha szaporodási alapon érvelünk a házasság ellen/mellett, akkor ilyen alapon az a heteroszexuális személy sem házasodhat, aki meddő, vagy túlságosan nagy a kockázata annak, hogy a gyerek nem lesz egészséges, esetleg az ő szervezete nem viselné el a terhességet és/vagy a szülést?
2015. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
36%

Semmi bajom azzal ha valaki meleg!

De mi a francnak kellene összeházasodni?

2015. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 ftf1983 ***** válasza:
52%
Egyneműek már elég régóta házasodhatnak. Sajnos az azonos neműek még nem...
2015. jún. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
23-as! Érdekes módon akkor nem szólsz amikor a homoszexualitás ellen használják a Bibliát de végülis érthető... De engem voltaképpen semennyire nem izgat a Biblia de ha már ti mellette érveltek én megthetem ugyanezt csak ellene ennyi jogom még van.És abszolút egyet értek a kis szövegeddel a tudomány csodálatos,olyannyira hogy meleg párok is gyakorta alkalmazzák csak nekik jóval nehezebb módon de lesz gyerekük és már nem hal ki az emberiség:D annyira aranyos hogy a homofóbok nagy része ennyire félti az emberiséget,minden okot kitaláltok hogy valamivel érveljetek és ez dícséretre méltó:D
2015. jún. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
93%

Pontosan azért fog kihalni az emberiség, mert túl vagyunk szaporodva. Úgyhogy akár tetszik akár nem, a homoszexuálisok csak segítenek a helyzeten. Persze így sem csökken az emberiség létszáma, hála az orvostudománynak, de majd úgy is megjárjuk egy idő után. Vagy csökkentjük a létszámot, vagy katasztrófa lesz. Ezt háborúval is meglehet oldani, sőt az biztos, hogy lesznek még nagyobb háborúk.


Az ember megjelenése óta vannak homoszexuálisok. Mivel ennek van szerepe, ezért nem is tűnt el az evolúció során, és nem is fog.


"Döbbenetes arányban romlik a férfiak termékenyítőképessége. A 40-es években még 200 millió volt milliliterenként a normálisnak tekintett hímivarsejt-koncentráció alsó határa. Ez a 70-es évek közepére lecsökkent 120 millióra, aztán a 80-as években 50 millió lett, ma pedig 20 milliónál tartunk, ennyinél mondjuk hogy normális spermiumszámról van szó"


Gondolom bárki rájön józan paraszti ésszel, hogy ennek az lesz a vége, hogy természetes úton többet nem lesz gyerek. Ez természetes úton egyenlő lenne a kihalással. Persze még meg lehet majd oldani mesterségesen. A Biblia szerint bűn egy mesterséges gyerek élete is. Akkor majd mi lesz, hogyha mindenki az lesz :D? Szánalmas, hogy tudnak egyesek ilyen primitívek lenni. Gondolkodni sem ártana, tanulni meg főleg.

2015. jún. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!