Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mikor fog kitörni a harmadik...

Mikor fog kitörni a harmadik világháború?

Figyelt kérdés
Ugyebár valószínűsíthető, hogy ki fog törni a harmadik világháború, de pontosan mikor? Vajon Magyarország elesik? Hová költözzek -, hová meneküljek -, hová fussak a harc elől? Köztudott, hogy nem vagyok bátor, ahol harc van én elfutok, nem veszem fel a kesztyűt és nem harcolok a hazáért se, de tudni akarom, hogy időben el hagyhassam a várost, ha esetleg mégis kitörne a háború. És hogyan védjem meg magam harc nélkül? Soha nem kellett harcolnom senkivel, nem is verekedtem maximum, csak szájkaratézta, de kezdek félni, hogy ha oda kerülne a sor. Csapot papot ott hagynék és elfutnék.
2015. jún. 16. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A mikor csak másodlagos, a lényegesebb, hogy hol, mert onnan kell azonnal elfutni.
2015. jún. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerintem Alaszka vagy Tibet megfelelő lesz. Ott senki nem bántana csak a bennszülöttek, jetik.
2015. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem loúföld egy egészen biztonságos hely, ott te is nyugodtan éldegélhetnél.
2015. jún. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ott van Svájc. Eddig is kimaradtak a háborúkból, gondolom továbbra is ki fognak.
2015. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint már kitört, csak ez nem az a hagyományos kivonulunk 'oszt halomra öljük egymást jellegű, mert már túl sok a tömegpusztító fegyver. Ez valami rafinált féle, újítanak a srácok. A gazdasági összeomlás már megkezdődött, szankciók, becsődölő országok, menekültáradat, káosz.


Ne félj, az eddigi tapasztalatok szerint Magyarország mindig a vesztes oldalon állt, tehát csak meg kell várni hová állunk ha választani kell és irány a másik oldal, ott biztonságban leszel.

2015. jún. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezek az utazások pénzbe kerülnek nekem pedig nincs olyan. Régen nem voltam az, de mostanra szegény lettem, mint a templom egere! Azért is félek, mert eddig burokban éltem. Soha nem cigiztem, nem drogoztam, nem ittam és soha nem verekedtem senkivel. Bár egész életemben húzták a fejem, de nem kellett magamat fizikailag megvédenem, viszont most félek, hogy ha világháború lesz mindenki megőrül, egymást fogják ütni verni köztük engem is, a gépfegyveres katonákról már ne is beszéljek. :(
2015. jún. 16. 22:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Románia, ilyen adottságokkal családtagnak tekintenek majd.
2015. jún. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az elhelyezkedésünk miatt tök mindegy, hogy melyik oldalra állunk, gangbangben fog minket a két oldal rojtosra k..rni.

Amúgy Ausztráliát javaslom.

2015. jún. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na már most, ha már úgyis a politikában kötöttem ki (érthetetlen módon), akkor leszögezném, hogy nem tök mindegy hová állunk hála az Orbán kormánynak, mely olyan politikusokat gyűjt maga köré, akik enyhén fogalmazva is diktátorok, vagy legalábbis nekem nagyon úgy tűnik, és úgy hiszem, hogy az amerikai kormány nemigen szimpatizál velünk a történtek miatt, ahogy ukraina sem, hiszen Orbán mostanság nagyon puszipajtás lett Putyinnal, és egy esetleg világméretű háború során a két ország kihasználva ezt Magyarországot eltakarítanák az útból, mit gondolsz 8-as?
2015. jún. 17. 11:36
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha az oroszok és az amerikaiak egymásnak esnek, mindegy melyik oldalra állunk, Magyarország meg lesz b a s z v a hála az elhelyezésünknek.

De eddig kétszer mentünk az oroszok mellett, és mindkét alkalommal pofára estünk.

Szóval, ha véletlenül újra dönteni kéne, én inkább nyugat felé húznék. Talán ha lesznek túlélők ők jól járnának.

(Amúgy azért ide tették a modik, mert a háború politika, semmi más)

2015. jún. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!