Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi ez a korrupt rendszer?

Mi ez a korrupt rendszer?

Figyelt kérdés

Egy ideje csinálom már a hajtási engedélyem és június 16. sikerült az elméleti vizsgám.Vezetésre augusztus 20-ra raktak(64 nap).Nem volt furcsa,mostanában mindenkit 2-3 hónapra raknak be érthetetlen okokból.Egy ismerősöm most volt július 7. én elméleti vizsgán és vezetésre július 30 ra rakták(23 nap).Mondtam neki,hogy szerencséje van és kérdeztem,hogyan raktak ilyen hamar be,erre azt feleli:"Románia azért csodálatos ország mert itt bármi megtörténhet"


Hogy lehet ennyire korrupt a rendszer?Szánalom az egész.


2015. júl. 7. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha pénzed van, bármi megtörténhet. Ha ki tudod fizetni. A 10 dkg párizsi csodája az abc-ben. Az is létezik.
2015. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A felsővezetők korruptak, az alattuk lévő kutyakölykök pedig követik a jó példájukat, őket meg megint mások tekintik követendő példaként. Tisztességesen, becsületesen egy se tud élni...
2015. júl. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!