Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hazaáruló az, aki a migránsoka...

Hazaáruló az, aki a migránsokat beengedi és segíti?

Figyelt kérdés

2015. júl. 21. 16:44
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
45%
Nem, az a Putin pénzén 'hazafiaskodó' jobbik.
2015. júl. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
25%
Aki beengedi őket az országba az hazaáruló, aki a már ittlévőknek segít az rendes ember.
2015. júl. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
43%
Igen, mert a magyar nincsteleneken a kutya sem segít!
2015. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
41%
Természetesen. Minden olyan ember hazaárulás bűncselekményét követi el aki külföldieket segít.
2015. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem igen. Nekünk keresztény európaiaknak a saját kultúránkat kell védenünk, ami jelenleg támadás alatt áll. Segíteni a nem európai szegényeken szép dolog, de ez nem mehet a közösség rovására. Isten nem véletlenül teremtett ennyi kultúrát és rasszt, az Ő akarata volt, mert neki az ember így tetszik. Véleményem szerint Istennek tetsző cselekedet megvédeni magunkat és megtartani azt amit létrehozott.

A bevándorlóknak vissza kell menniük az otthonukba, mert az ő felelősségük a saját országukat rendbe tenni, Isten adta nekik azt a lakóhelyet, ha elherdálják amit kaptak az az ő dolguk és nem a miénk.

2015. júl. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
11%

Hát, nem mondanám azért hazaárulónak... Inkább azokat mondanám annak, akik teliszájjal pofáznak, de ők maguk saját kezükkel senkin sem segítenének.


Az olyan, aki valóban segít, csak naiv és nem tudja, hogy mit csinál...

2015. júl. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
13%

A migráns szó összetett.

Nem mindegy, hogy milyen migránsokat enged be.



Viszont, ha eltérőeket, mint afrikaiak, közel-keletiek, az bizony árulás.Nem hazaárulás, mivel az mást jelent.

De, semmiképpen nem hazafias cselekedet tönkretenni az országot, kontinenst az ilyen jellegű bevándorlással.

2015. júl. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
35%
5-ös, tegyük fel, hogy Isten teremtette az embert. Akkor is egyértelmű bizonyíték van rá, hogy az összes jelenlegi rassz egyetlen közös ősre vezethető vissza. Ergo Isten nem teremtett rasszokat, azok a teremtés után alakultak ki, világi kreálmányok
2015. júl. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
8%

"5-ös, tegyük fel, hogy Isten teremtette az embert."


Az ember magától alakult ki, majd több részre szakadt.


A fehérek és az ázsiaiak magukra voltak utalva, fejlődniük, dolgozniuk kellett, vadászni, hogy éhen ne haljanak.

Emiatt olyan Japán amilyen és ugyanez vonatkozik mondjuk Ausztriára vagy Svájcra is.


Afrika viszont olyan volt, mint egy édenkert, nem voltak ráutalva a munkára, vadászatra, fejlődésre.

Emiatt visszamaradtak, genetikailag nem váltak olyanokká, mint a fehérek vagy az ázsiaiak.

2015. júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
49%

Akkor én a minap hazaáruló voltam. A nyugatiban egy fekete kameruni társaság kérdezősködött hogy honnan indul a vonata Brüsszelbe. A kalauz szepen magyarázta nekik, hogy a keletiből. Hopp egy hazaáruló vasutas! Minek mondja el ezt a féltett titkot. A feketék persze franciául is jól beszéltek meg angolul is. (Ellentétben attól a fajvédő koszos kopasz tajparaszttól aki egy 45 kilós lányt bátran elvert Szegeden).


A vasutas kicsit angolul tudott. Mindenesetre a hazaárulás annyiban kimerült, hogy ezt elmondta nekik. Innentől én árultam a hazát. Ha már Büsszelbe akartak migrálni, akkor ebben nem akadályoztam meg őket. Ott pont megfelelő helyen lennének-gondoltam. Mivel en jól beszélem mind a franciát mind az angolt igy szépen elkísértem őket a Kálvin térre. Vettek metró jegyet. Remélem sikerrel járnak és eljutnak Brüsszelbe.

2015. júl. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!