Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországon vagy Szlovákiáb...

Magyarországon vagy Szlovákiában nagyobb a homoszexualitás-ellenesség?

Figyelt kérdés

#meleg #homoszexualitás #Szlovákia #homofobiamagyarország
2015. júl. 23. 23:44
 1/7 electroman75 ***** válasza:
79%
Ha Szlovákiában a cigányokat kerítés mögé zárták szerinted ebben a témában mennyire toleránsak?
2015. júl. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
A cigányokat az egyébként meleg és bevándorláspárti nyugati országokból is kitoloncolták.
2015. júl. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Ezekszerint van pár szokás amit át kéne venni a szlovákoktól. :D
2015. júl. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
electroman75 hol vannak szlovákian kerítés mögé zárva?
2015. júl. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Olvasgass. Meg egyébként egy gyors google keresés. Nekem is csak fél percembe került.


[link]

2015. júl. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
51%
valamit tanulnunk kéne a szlovákoktól .egyébként ott van a több homofób sajnos
2015. júl. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Én Szlovákiában élek és kijelenthetem hogy az én tapasztalataim alapján nálunk nem olyan mértékben kiterjedt a homofóbia, mint nálatok. Minálunk pl. nincs leblokkolva a főváros forgalma fél napra egy felvonulás miatt, itt főleg a programokra összpontosítanak, és nem szoktak lenni Nagymagyarországot f*sszal gyalázó jelenségek sem, meg többezres ellentüntetés sem, max 1-2 hülye szokott lenni. Engem pl. sosem ért atrocitás sem az otthoni, sem az észak-szlovák területeken homoszexuáitás miatt. No nem mintha mindenkinek elmondanám, csak sajnos látszik a fejemen hogy mi a helyzet. Szóval én Magyarországra szavazok.
2015. júl. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!