Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne a fiatalok...

Nemzeti_Harcos kérdése:

Hogyan lehetne a fiatalok körében a hazafias eszméket terjeszteni?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon sajnálatos, hogy a sok fiatal a fesztiválokon rázza a fenekét, ahelyett, hogy a nemzete múltjával, kultúrájával, és trianonnal foglalkozna. A liberális eszmék, melyek a nyugati országok társadalmát teljesen szétzúzták, úgy terjednek itt Magyarországon, mint a vírus.


Szerintem a megoldás a fiatalok katonás átnevelése lenne, illetve az, hogy az árpádsávos zászló kötelezően kint legyen minden házon, ezzel erősítve a magyar emberek nemzeti egységtudatát. A rádiókban pedig a nyugati szenny zene helyett az Illés, az Időgép, és az Omega slágereit kellene játszani, hogy ezek az együttesek váljanak menővé a fiatalok között.


Tehát a kérdésem: mikor jön el a nacionalizmus, a közösségtudat, a bajtársiasság, a hazafiasság, a patriotizmus, a militarizmus, és a kollektivizmus kora? Mikor lesznek a fiatalok körében ezek az eszmék a menők a rothadó liberalizmus helyett?



2015. aug. 14. 18:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Én támogatom a kérdező javaslatát.

Ennek hatására garantált, hogy 1-2 hónap után egy életre meggyűlölik a mélymagyarokat az országban élő átlagemberek.

2015. aug. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, azoknak már lejárat az idejük.

Megpróbálhatod rájuk erőltetni, hogy öltözzenek csikósnak és csattogtassák az ostort a pulikutya csaholásának az ütemére, de csak ki fognak röhögni.

2015. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megláttam a kérdést, már tudtam, hogy a mi kis "nemzeti harcosunk" tette fel újabb hülye kérdését.


Én magam nacionalista vagyok, de komolyan mondom, hogy én szégyellem össze magam a te tudatlanságod miatt. Az ilyen hozzád hasonló hülyék miatt terjedt el egyes körökben, hogy a nacionalisták/nemzeti érzelműek nem többek, mint besavanyodott prolik, akik a saját sikertelenségüket mások iránti gyűlölettel akarják kompenzálni, holott ez (többnyire - lásd: kérdező) nem így van.


Szóval kérlek, először járd ki a 8 általánost és ha utána is erősíteni akarod a nemzeti identitást, akkor azt normálisan tedd és ne úgy, hogy csak a tudatlanszittyamagyarproli sztereotípiát erősítsd vele!

2015. aug. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Szerintem a megoldás az lenne, hogy egy élhető normális országot teremtünk, amire büszkék lehetnek az emberek mindenféle átnevelés nélkül is.
2015. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
71%
Kösz, már így is éppen elég neonáci van ebben az országban. Ideje lenne, ha ők is befejeznék a sírást a száz évvel ezelőtt történtek miatt, és tennének valamit azért, hogy MA élhető legyen az ország. Egyébként nagyjából biztos vagyok benne, hogy csak troll vagy, túl cizelláltan fogalmazol.
2015. aug. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Előttem szólókkal értek egyet (13,14,15).


Az emberek nem úgy működnek, hogy rájuk lehet kényszeríteni a hazaszeretetet, főleg nem ilyen beteg módon, ahogy a kérdező gondolja. Én inkább mosolyogtam a kérdésen, komolyan venni nem tudom. És én is nacionalista vagyok, de ha valaki így akarná belenevelni a fiatalokba a hazaszeretetet, én is fellépnék ellene.


Szerintem a liberalizmus és a nacionalizmus nem feltétlenül zárnák ki egymást, csak Magyarországon mind a nacionalizmus mind a liberalizmus el van korcsosulva. Nekem nagyon sok ismerősöm van, akik néptáncolnak, kívülről fújják az összes magyar tájegységet (nem csak határokon belül, hanem kívül is!), szeretik a magyar kultúrát, népzenét, népi művészetet stb., szombatonként viszont diszkóba járnak, nyugati filmeket néznek, ugyanúgy rajonganak a színészek, énekesek iránt, mint akárki más. Úgyhogy egyáltalán nem zárja ki az egymást, hogy valaki szereti a hazáját, a népe kultúráját, de ugyanakkor elfogad más kultúrát, és nyitott a világra. Sőt, szerintem igazán csak az tudja szeretni a saját hazáját és népét, aki mások felé is nyitott.


No, de egy kicsit elkalandoztam, a lényeg az, hogy ha jól működne ez az ország, meg lehetne itt élni, jó fizetések lennének, lehetne jövőt tervezni, családot alapítani, akkor lehet, hogy az emberek maguktól magyar lobogókat raknának ki a házuk elé... A hazaszeretet ugyanis ilyen dolog, az emberek azt az országot érzik magukénak, ahol jó élni, ahol lehet jövőt építeni, családot alapítani, gyereket nevelni, tervezni, kiszámítani stb.


De ha nem ilyen egy ország, az emberek nem tudnak megélni, nevetséges fizetések vannak, és látszik, hogy más országban ugyanannyi munkával többszörösét lehet megkeresni, akkor mit csodálkozunk, hogy mindenki menekül innen? Igazából ez nem is hazaszeretet kérdése, egyszerűen az emberek nem tudnak itt megélni!


Szóval a lényeg az, hogy rendbe kéne hozni ezt az országot, és akkor az emberek ismét szeretnének magyarok lenni és itt élni.

2015. aug. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy a kérdés szerintem kamu, látszik a megfogalmazáson, hogy provokáció, de ettől függetlenül válaszoltam rá.
2015. aug. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
A Wartburgot kihagytad meg a pálinkát.Már nem is érdekel a Wartburg?Inkább vezetnéd a nyugati autókat??Már nem is a régi vagy.Látod, te is kezdesz átállni a liberális baloldala.Most csak a Wartburg, aztán már az Omega meg az Időgép.Végül már csak azt veszed észre, hogy az árpádos sz@rod sem kell.Mi lesz így vele?? XD
2015. aug. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Trianon nem is volt, csak kitaláltátok.

Trianokamu.

2016. febr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg az általad elképzelt formában ,soha.
2016. febr. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!