Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen könyveket ajánlanátok?

Remziii kérdése:

Milyen könyveket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és nem igazán értem,hogy hogy működik az ország és benne az élet.Tehát adózás,politika,pártok,törvények,törvényhozók vagyis az állam és az ország felépítése.Legyetek olyan szívesek és írjatok nekem olyan könyv címeket, amelyekből ezeket megtanulhatom vagy átláthatom őket.Vagy esetleg könyvsorozatokat.Gondolok ezalatt arra hogy alap fogalmak és egy másik könyvben pedig magáról az adózásról politikáról....adózási gyakorlatokról.

2015. aug. 27. 00:34
 1/7 A kérdező kommentje:
*Hitelről,mire mit számolnak fel és a hitellel kapcsolatosan minden...1000 köszi a hasznos javaslatoknak
2015. aug. 27. 00:40
 2/7 A kérdező kommentje:
*Válságról annak okairól annak előzményeiről következményeiről
2015. aug. 27. 00:44
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
A.H. - mein kampf :)
2015. aug. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kovpet ***** válasza:

Az adózás félévente változik. A politikáról elfogulatlan irodalmat nem hiszem, hogy lehetne találni. A törvényekről meg könyvtárnyi irodalom született.


Nem hiszem, hogy van összefoglaló mű, esetleg valami iskolai társadalomismeret könyv. Talán erre lehetne keresgélni.


Minden esetre, ha találsz, linkeld be légyszi, szerintem senkinek nem ártana egy ilyet elolvasnia.

2015. aug. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ki kell, hogy ábrándítsalak az élethez még nem írtak kézikönyvet. Mindenhez vannak szakkönyvek, de összefoglaló nincsen. Ezeket meg kell tapasztalni illetve utána kell keresni.
2015. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább a szüleidet kérdezd, ha nem értesz valamit. Én egyetemista vagyok és úgy tanultam meg sok mindent, hogyha nem értettem valamit megkérdeztem, hogy ez miért így van.
2015. aug. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat...kozbe keresgéltem....Es talaltam kozbe olyan konyveket amilyenekre gondoltam...ilyen peldaul:-Dr.Lakatos Mária-AdozasI

-Sándorné Új Èva,Benkőné Dr.Deák Ibolya-Adozasi feladatok esmegoldasok

-Dr.Pubek Emese-A politikatudomany alapjai

Elolvasom ezeket tanulmanyozom es ha megertem ha mehtudom

2015. aug. 27. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!