Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nincs elég káosz Budapesten?...

Nincs elég káosz Budapesten? Még a fociultrák is kezdik?

Figyelt kérdés

Nagyon felháborító hogy nem tudnak normálisan viselkedni egyesek. (És ők magyarok, még nem is lehet a migránsokra fogni most.) Törtek, zúztak, lövöldöztek és sajnos gondolom megint nem kapnak ezért börtönbüntetést.


[link]



2015. szept. 4. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Tessék, itt vannak az igazmagyarok. Példát vehetnének róluk ezek a nyomorult migránsok, hogy hogyan kell viselkedni itt Európa közepén! Ez az európai keresztény kultúra!

(irónia)

2015. szept. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
A jobbereknek sikerült egy éjszaka alatt több kárt okozniuk, mint a menekülteknek a válság kezdete óta.
2015. szept. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Persze ilyenkor jönnek majd, hogy:

- jaj hát nem mindegyik ilyen, csak egy kisebbség


Bezzeg a menekültek közül mind gonosz rossz. Undorító buta emberek vannak az országban.

2015. szept. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazatok van.

Én már nem tudom mi lesz ebben az országban. Egyszerűen nem tudom definiálni hogyan lehetnek ilyen hülye emberek hogy még rátesznek egy lapáttal és bemutatják magukat hogy tudnak olyan állat módjára viselkedni hogy az ember haja az égnek áll.

2015. szept. 4. 08:30
 5/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
55%
A magyar-román az a magyar-román. A többi,,,
2015. szept. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a 3. képen cukker a drukker ebben a bűnbánó pózban :D
2015. szept. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én nem értem miért kell a menekültekkel összehasonlítani őket. nem helyeslem, hogy rongálnak, bár ez csak tegnap volt meg ma lesz...utána ellesz felejtve. a menekültek vizsont ezrével jönnek minden nap, és ez az országra ró nyomást és nehézséget. teljesen más a kettő és egyiknek sem örülök.
2015. szept. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!