Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lehetseges, hogy az egesz...

Lehetseges, hogy az egesz jelenlegi helyzetet a Bilderberg-csoport iranyitsa?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy furcsa az EU-s orszagok allamfoinek a vaksaga, az, hogy nem felnek ettol az egesz menekultaradattol, hogy meg mindig empatiara szolitjak fel a nepet, illetve nem tesznek semmit. Nem vagyok menekultellenes, ugy gondolom, hogy eszkozok valamihez, mintha vegig akarnanak vonulni egesz Europan. A velemenyeteket kernem. (Hagyjuk ki a savazo valaszokat, nem vagyok annyira jartas ebben a temaban, de erdekel. Koszi elore is. ;)

2015. szept. 9. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert így olcsóbb kémtrélezni minket. Azzal, hogy idejönnek a közelkeletről is, elég lesz indítani a permetező járatokat Európa felett. Szóval egyszerre kémtréleznek már inkább.
2015. szept. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hanem bizonyos !
2015. szept. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Békésen vonuló tömegtől miért kéne tartani? Szíria, Afganisztán felől a legegyszerűbb bejutást Szerbián keresztül lehet elérni jelenleg, és tőlünk lehet Németbe utazni.


Ha csempészett fegyverekkel, gyerekek ruhái alá dugdosott lőszerrel, robbanóanyaggal jönnének ide, akkor volna csak erőszakos fellépés, elhiszed nekem ha csak 10ezer ilyen szándékú jönne errefelé, akkor katonai szervezetek lepnék el a határrészeket?

2015. szept. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pont az a kerdes lenyege, hogy valaki mas iranyit, ok eszkozok. Tenyleg nem vagyok menekultellenes (bar kezd furcsava valni, hogy mar Nemetorszag sem eleg jo, megindultak Svedorszagba, illetve egyre kevesbe bekesek). A kerdes az, hogy mi ez a tehetetlenseg, furcsa, hogy olyan, mintha direkt nem akarnak latni ezt az egeszet (lassuk be, Europa nem tud hova rakni ennyi menekultet a kvotarendszerrel sem).
2015. szept. 9. 18:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Jordánia el tudott helyezni a népessége 25%-ának megfelelő menekültet. Szerintem Európának is menni fog a nagyjából 0,2%, ne legyünk kishitűek.
2015. szept. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát persze. Annyira vakok azok a kormányfők, hogy nem látnak semmiféle Bilderberg csoportot. De neked kiváló a fantáziád. Ezért elárulom, hogy van még erősebb. még nagyobb, még vérszomjasabb csoport is. Holnap jönnek és megtizedelik a z országot. Csak a kormányfőknek kegyelmeznek. Remélem sikerült lódítanom egyet még a fantáziádon.
2015. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A Bilderberg-csoport évente ülésezik, és most éppen nem...
2015. szept. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#6

Kulon kiemeltem, hogy nem kerek savazast, ironiat, gunyolodast. Illetve, ez egy feltetelezes (de gondolom, a szovegertes nem az erosseged.). Egy olyan feltetelezes, ami ha veszed a faradtsagot es belegondolsz, akar logikusnak is tunhet. De nem kell belegondolni semmibe, eljuk le az eletunk a megbizhato paraszti vaksagban, mert az olyan konnyu, vegulis teljesen igazad van.

2015. szept. 9. 20:06
 9/11 minuhcare válasza:
Mivel az agenda21, ami a 21. Szazad intezkedeseirol szol, amit a 18-19. Szazad korul talaltak ki letezik, ebbol kiindulva realisnak tunik az a felvetes, miszerint a legutobbi nem is olyan regi bilderberg gyulesen ez is tema volt. Viszont nem tudom hogy emberek miert gondoljak hogy biztonsagban vagyunk, ugyanis a migransok nincsenek atkutatva. Akar a gyerek ruhaja alatt is pokolgep lehet... A dzsihadistak bejelentettek hogy kozel 4ezer dzsihadista lepett europaba...! Ez nekem boven eleg ahoz hogy elhuzzak innen. Nem csak az orszagbol, hanem egesz europabol. A bilderbergieknek nem kell ulesezniuk ebben a pillanatban. Ez a helyzet evvekkel ezelott meglehetett tervezve.
2015. szept. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy biztos az EUs vezetők és a banya benne vannak a buliban mert minden józan észen túl megy az amit ők csinálnak
2015. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!