Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Franciai terrortámadás csak...

A Franciai terrortámadás csak a kezdet?

Figyelt kérdés

2015. nov. 15. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Ez már a vég.
2015. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
52%
Nem a kezdet. Jó 25 éve van ez az állapot. Csak hol közelebb van, hol távolabb. Most közelebb. Szerintem lesz még közelebb is.
2015. nov. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A kezdet az volt, amikor a nyugati országok kifosztották a kevésbé fejlettebb afrikai és közel-keleti országokat, majd láncra verve idehoztak több millió négert rabszolgának.
2015. nov. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lehet még több terror támadás. De viszont az iszlám állam szempontjából akár a vég is lehet. Rövid időn belül.

Közvetlen idáig Európát nem érintette

2015. nov. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hasonlóan, de kicsit mégis másként látom. Az iszlám-ellenes harcok, az állandó ellenállás már tényleg régóta fennáll, hogy kinek/kiknek van igaza, azt (főleg kívülről)szerintem senki nem tudhatja. Innen nézve biztosan nekünk.

A terrortámadások, ha jól tudom "közvetlenebbül" New York óta érintik az - úgymond - fejlettebb államokat, majd jött Madrid, London, most Párizs.

Nem szeretnék beállni a sorba; tartok tőle.

Tartok tőlük.

2015. nov. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kezdet, és nem is a vég. Sajnos, nagyon sok hasonló lesz még. A képlet egyszerű: az Iszlám Államot már akkor sem tudják felszámolni, ha Szíria minden négyzetméterét szétlövik, és a helyét behintik sóval. Ezek az "emberek" már Európában vannak, és egy jól működő hálózatot hoztak létre. Földalatti mozgalomként is évtizedekig működhetnek tovább.

Gondoljunk csak bele: Európa háborúban áll(t) Afganisztánnal, Irakkal, Szíriával stb. És ezekből az ellenséges, bombázott országokból invitálta be az embereket az EU országaiba!

Ha én megtámadok valakit, nem hívom be a családját a saját házamba! Bolondok lennének, ha nem fogadnák el a meghívást: itthon, a saját házamban, álmomban fognak megölni. És ezt az okos politikusok (élükön a Merkel-Juncker duóval) nem veszik észre!

2015. nov. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nézd az arányokat!

Száz civilért ezer terroristát fognak likvidálni.

Lecsukják azokat, akik akár ártatlanul, de segítették a későbbi terroristákat, Szíriában a kiképzésre igyekvő lázadó ifjúságunkat bombázzák.

Megtéveszthető, lázadó ifjúságunk mindig lesz, az utánpótlás biztosra vehető.

Én ifjú koromban, a szovjet elnyomás idejében Vietnamba mentem volna harcolni a vietkongok oldalán. Később önkéntesnek álltam volna az amerikaiak oldalán. Hányan gondolkozhatnak hasonlóan váltakozón mint én? Egyedül vagyok? A fiatalok kevésbé értékelik az életet, mint a sokat tapasztalt (és szenvedett) idősebbek.

2015. nov. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Nem a kezdet, Franciaország gyarmatosított,az Egyesült Államok elvitte a demokráciát a Közel-Keletre. Aztán jött 9/11. A fejlett országok az olajért kizsákmányolják a szegényebb országokat, aztán meglepődnek, ha valakinek elege van és felrobbantja magát.


Szíriát nem fogják porig rombolni, mert akkor nem lenne belőle haszon. Fölösleges is lenne, mert már beengedtük a terroristákat Európába (lásd migránsok).


Már zajlik a harmadik világháború, csak nem olyan látványos, mint az első kettő.

2015. nov. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 csimbile válasza:
Nem lehet kezdetnek nevezni, azt onnantól lehet számítani mikor beengedték a sok menekültet. A tisztánlátás végett Mutti szabadkőműves tagja kitüntetett ráadásul. Sokan nem látják már folyik a 3.ik világháború és amíg a jusa arra felé tereli a dolgokat addig nem is lesz vége, miért is , mert összeomlás előtt áll, már az utolsókat rúgja, mint ahogy európa is főleg a német ország.
2015. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
csimbile - es szerinted mi lesz meg ezek utan? es mit lehetne tenni , valami megoldas?
2015. nov. 22. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!