Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lenne pár kérdésem a pénteki...

Lenne pár kérdésem a pénteki párizsi merényletekkel kapcsolatban, válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Eléggé fiatal vagyok még, és szeretném megérteni a világban zajló dolgok hátterét.

A legfőbb kérdésem az lenne, hogy mit akar az ISIS? Mi volt a célja ennek a tömeges pusztításnak?

Továbbá, hova vezet ez? Lehet ebből harmadik világháború?

Kell félnem?


12/L



2015. nov. 16. 14:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

1. Megfélemlíteni és megölni az embereket "Allah" nevében . 2. Ugyanez mint az 1.-ben.

3.Vagy lépnek a politikusok , vagy egyre nagyobb lesz a terror.

4.Ezt senki se tudja , de jobb félni mint megijedni.

2015. nov. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De Allah mely tanára hivatkozva ölnek? Úgy tudom, hogy a legkisebb bogár elpusztítását is tiltja a korán.

Tehát, csak az maradhatna életben, aki tagja az ISIS-nek?

Nagyon sok kérdőjel van a fejemben...

2015. nov. 16. 14:51
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Az ISIS egy USA által létrehozott és pénzelt szervezet. Az USA utasítására követnek el terrorcselekményeket. Most éppen Párizsban tették, de ez nem áll meg, szépen sorban jön majd a többi európai nagyváros is....A cél az, hogy összeugrasszák az európai lakosságot az iszlám bevándorlókkal, háborút idézzenek elő, teljesen tönkretegyék Európát.
2015. nov. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem félreértetted , "Allah" (azért van macskakörömmel , mert fanatikusok ).
2015. nov. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha az USA pénzeli, akkor miért üzentek videóban, hogy a fehérházban fogják lefejezni Obamát? És miért Obama volt az elsők között aki segítséget ajánlott fel Franciaországnak?
2015. nov. 16. 15:11
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Az ISIS végső célja európát integrálni egy arab fennhatóságú kalifátusba, melyben a magyar férfinak megvalósúlnak álmai : háremet tarthat, egyszerre több nővel házasodhat és az asszonyok visszakerülnek a méltő helyükre, az ágyba
2015. nov. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

"Az ISIS egy USA által létrehozott és pénzelt szervezet. "


Hazugsag.

2015. nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%

Kerdezonek: ha nem kamu a kerdes, akkor ne itt akarj tajekozodni.


Amugy szerintem kamu, egy 12 eves nem kerdez ilyeneket.

2015. nov. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hol tájékozódjak? Gondoltam olyan embereket kérdezek akik átlátják. Hidd el, én is boldogabb lennék ha minden kérdèsemre választ kapnék a suliban...
2015. nov. 16. 21:02
 10/13 janos.pete válasza:
85%

Az ISIS célja a iszlám hit terjesztése akár erőszakos úton is, ezért megengedett a hitetlenek elpusztítása. A buddhizmus tiltja az élet bármely formájának elpusztítását.

A tömeges pusztítás célja a hitetlenek megfélelmítése, a tömegek figyelmének felkeltése, a szimpatizánsok bátorítása.

Azt kérdezed ez hova vezet? AZ ISIS elpusztításához (önvédelemből). A terroristáktól igenis kell félned a mohamedánoktól nem. Nem minden vallásos ember fanatikus. Igen a legrosszabb esetben lehet belőle világháború. Ezért van szükség a józan észre, nem szabad a vallást összekeverni a terrorizmussal.Tetejébe itt vannak még a síita és a szunnita ellentétek is a valláson belül.

2015. nov. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!