Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha nem lett volna Trianon...

Ha nem lett volna Trianon mennyi lenne ma Magyarország lakossága?

Figyelt kérdés

2016. febr. 3. 12:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
29%
Ez valami fétis Trianonnal foglalkozni minden nap?
2016. febr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én először teszek fel ilyen kérdést.
2016. febr. 3. 12:23
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Az egykori Nagy-Magyarország (Horvátország nélkül) területén manapság körülbelül 26 millió ember él.


De én nem hiszem, hogy ha Trianonban nem osztják fel Magyarországot, akkor máig maradtak volna Magyarország száz évvel ezelőtti határai. Valószínűleg akkor is lettek volna változások, csak később, más körülmények között.

2016. febr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Shamash ***** válasza:
26%

"Ez valami fétis Trianonnal foglalkozni minden nap?"


Talán azért, mert a Trianoni Szerződés hamarosan lejár! Ugyanis 100 évre köttetett.

2016. febr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%

Shamash:


Ennek én is örülnék, de szerinted a szomszédjaink lemondanak a bitorolt földekről? Szlovákiával mi lesz, megszűnik? Arról nem is beszélve, hogy a külpolitikánk meg a diplomáciánk egyenlő a nullával. A vezetőink mindig is impotensek voltak ezekkel a témákkal kapcsolatban.

2016. febr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Shamash ***** válasza:
4%

Nem. Szerintem senki sem mond le a földjéről. Ettől függetlenül a szerződés lejár! Mindazonáltal egy területi-lakossági revízió megsemmisítené Magyarországot, gazdasági értelemben.

Németország még mindig nyögi az 1990-es revízió súlyos terheit! Pedig ő sokkal hatalmasabb gazdaság, mint a magyar gazdaság!

2016. febr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
24%
Ha nagyanyámnak tökei lettek volna, akkor ő lett volna a nagyapám.
2016. febr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
27%

"Talán azért, mert a Trianoni Szerződés hamarosan lejár! Ugyanis 100 évre köttetett."


Ki kell, hogy ábrándítsalak, de:


[link]

2016. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 MrPifta ***** válasza:
25%
Számold össze: Magyarország lakosságához add hozzá minden elcsatolt megye vagy település lakosságát.
2016. febr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
4%

Facebookon mindig megírják, hogy most kapjuk vissza trianont, igen a kastélyt, atlantiszt stb.

Megunhatatlan gumicsont a trianon-biznisz mi?

2016. febr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!