Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi lehet a következménye, ha...

Mi lehet a következménye, ha ezt csinálom a parlament előtt?

Figyelt kérdés

Orbán Viktor arcképével kitörlöm a fenekem, összegyűröm és odadobom a parlamenthez.

Kaphatok ezért valamit? Azt tudom, hogy állnak ott ilyen katonák, de azok csak "dísznek" vannak ott, vagy közbelépnek ha kell? Vagy a rendőrséget hívják ki?

És az enyhítő körülmény lenne, hogy lány vagyok? Mármint, nem lennének olyan kemények velem? Elég kicsi a fájdalomküszöböm.. :(


L/19


2016. febr. 24. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy kösd ki magad lánccal és éhség sztrájkolj.
2016. febr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk azt fogják gondolni a környéken lévők, hogy Orbán-ellenzői milyen elmebeteg alakok.

Szóval inkább ne csináld.

2016. febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ruhán keresztül nem, de ha valóban levetkőzöl és jól láthatóan orbános képpel teszed, akkor lesz következménye. Először mondják majd, hogy öltözz fejezd, fejezd be a köz szemérem sértést és elvezetnek, majd őrizetbe vesznek. Köz szemérem sértésért és megbotránkoztatásért jó esetben felfüggesztettet kaphatsz.
2016. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én aztán nem vagyok barátja az Orbán rezsimnek, de ezekkel a cselekedetekkel minket magyar állampolgárokat minősítesz, szóval inkább ne tedd, van kulturált formája is a véleménynyilvánításnak.
2016. febr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azzigen :D

Nesze neked női- férfi egyenjogúság:

"Az enyhítő körülmény, hogy lány vagyok?"

Nem, nem az.

Viszont azok a katonák nem tesznek semmit. A Parlament előtti rész közterület. Tehát pár percen belül rendőrök érkeznek és elvisznek. Kihallgatnak, majd kapsz egy bírságot közszemérem sértés miatt.

Viszont ne tedd, mert ahogy már elmondták, ezzel az országot minősíted.

2016. febr. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!