Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról hogy a...

Mi a véleményed arról hogy a magyar fiatalok inkább a nyugati országokban mosogatnak ahelyett hogy otthon dolgoznának?

Figyelt kérdés
Lenézed őket? Szerinted hazaárulók?
2016. ápr. 29. 14:41
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
89%
Ott dolgoznak mert nem akarnak éhbérért Magyarországon dolgozni. Miért lennének hazaárulók ? Mert nem akarnak éhen halni vagy az utcán élni? Most hogy így megint végig olvastam amit kérdeztél rájöttem mondjuk hogy ez csak egy újabb provokatív kérdés
2016. ápr. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
86%
Komolyan, szerinted ott mindenki csak mosogat?
2016. ápr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
87%
TROLLKÉRDÉS!
2016. ápr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Én lényegében csak mosogatókat/takarítókat/mekiseket ismerek Nyugaton.


Szerintem a 90 % ilyen munkákat végez.

2016. ápr. 29. 14:55
 5/43 anonim ***** válasza:
90%
Ha kint csak a mosogatás jutott, valószínűleg itt se lenne másképp. Viszont ugyanazért a munkáért sokkal több forintnyi eurót kap, mint itthon.
2016. ápr. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 kovpet ***** válasza:
100%

"Én lényegében csak mosogatókat/takarítókat/mekiseket ismerek Nyugaton. "


Én meg mérnököket, informatikusokat és kutatókat (bár kutatóból csak egyet). És?

2016. ápr. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy trollkérdés ide vagy oda magáról a jelenségről nekem nagyon pozitív a véleményem, ez ugyanis mindnekinek jó! Épp erről kell, hogy szóljon az EU! Itt nincs munka/rossz a fizetés kimégy külföldre. Cserébe van egy közös költségvetés, amit utána újraosztanak az eus tagok, tehát a magyarok által külföldön megtermelt javakat egy részét közvetlenül is visszakapjuk a közösből! Ha maradna mire lenne jó mehetne árkot ásni a semmire sem jó közmunkaprogramban. Az a hülye, aki nem talál munkát itthon és marad! Na az a hazaáruló, bár ez elég erős kifejezés, mert se szűkebb (Magyarország) se tágabb (Eu) hazájának nem termel semmiféle hasznot.
2016. ápr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha szüleim nem tudtak volna támogatni és nem lenne saját házam hitel nélkül akkor valószínű én is kint mosogatnék. Sokan azért mennek ki hogy egy házra lakásra valót összegyűjtsenek mert nem akarnak 30 évig hitelt fizetni. Így hogy van hol laknom nincs hitelem elég a 150-170 ezres fizetés. De sokan akkor is ki mennek ha van lakásuk de csak olyan állásuk lenne ahol 80-100 at keres. Nem akar éhen halni. Egyébként a kérdésed arra utal hogy te egy papucsállatka egyeneságu leszármazottja lehetsz.
2016. ápr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

" Így hogy van hol laknom nincs hitelem elég a 150-170 ezres fizetés"


Mert nagy lábon élsz.


A kaját rendeled, autóval jársz mindenhová és természetesnek veszed a külföldi nyaralásokat pár havonta.


Saját lakás nélkül is meg lehet élni nettó 150 ezerből.

2016. ápr. 29. 15:15
 10/43 kovpet ***** válasza:
70%
Megélni nem lehet. Csak vegetálni.
2016. ápr. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!