Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan kellene az országot...

Hogyan kellene az országot felvirágoztatni, a rasszizmust és az erőszakot visszafogni?

Figyelt kérdés

Aki rasszista módszerekkel gondolja ezt , az ne is írjon.


Érdekelne , hogy ki hogyan képzeli az ország "megjavítását és felvirágoztatását" továbbá a cigányok vs. magyarok probléma orvoslását


14 éves fiú


2010. ápr. 8. 15:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
55%
Meg kell szüntetni azokat a tényezőket, amik a rasszizmust generálják.
2010. ápr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
17%
beintegrálással, de mindjárt jön pár jobbikos, aki megmondja, hogy adunk nekik munkát (könnyű ezt mondani, de hogy valósítják meg?), aztán valami érthetetlen okból lelinkelik a jobbik programját.
2010. ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%

35 még jó hogy te nem vagy politikus


vagy mégse?


ha mszp s lennél már rég tönkre ment volna a párt :)))

2010. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%

Bántott valaki, mert cigány vagy?

Mert engem bántottak azért, mert magyar vagyok.


Majdnem belémállt a bökő.

2010. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
59%

ha Ön egyetért azzal, hogy "nem szabad szegény romáknak megszabni, hogy mire költsék el pénzüket, hadd vegyenek piát meg szórják el félkarú rablóra, ha attól lesznek boldogok" - akkor nyugodt szívvel szavazzon a Fideszre.

[link]

2010. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
85%
soha semelyik országban nem tudták rendesen integrálni őket. sehol. asszimilálni esetleg, de az más.
2010. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Magyar vagyok , zavar az , h a romák nem dolgoznak és nem tanulnak ... felkéne hozni őket a mi szintünkre , az ország gazdaságát beindítani, ha lehetséges a tescot meg a sok xart kidobni az országból , a maradék országtulajdont megóvni , CSAK ÉN MÉG NEM TUDOM , H HOGYAN ...
2010. ápr. 8. 15:24
 8/27 anonim ***** válasza:
90%

pajti, hogyan hozod fel a romákat a te szintedre, ha ők nem akarják? Ők jobban érzik magukat ha állatként viselkednek, kötekednek, agresszívek, stb.


mellesleg a rasszizmus egy tünet. ha itt valódi esélyegyenlőség lenne, a cigányoknak és a magyaroknak ugyanannyi joga és kötelessége lenne, hidd el, nem lenne rasszizmus, illetve nem ekkora szinten, én ezt nem is nevezném rasszizmusnak.


ha a borsófőzelékedbe szart kevernek, akkor elmondhatjuk, hogy te utálod a borsófőzeléket mert nem akarod megenni?

2010. ápr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%
Amíg ennyire rasszisták a cigányok nemis fognak integrálódni.
2010. ápr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%
15:26 Ez jó volt! Nem fognak integrálódni, mivel 68%-uk beltenyészet (tud. kimutatás nem saját vélemény)nincsenek olyan értelmi képességeik, mint aki nem a közeli rokonságból születik. Ez nem szokás, meg kultúra kérdése, hanem IQ. Ennyi. Ezt egy Kisgazda poliktikus mondta 1-2 éve (volt is botrány belőle) hogy a cigányokat vagy kiirtjuk, vagy eltartjuk. Ez a 2 választás van, mert beintegrálódni SOSEM fognak. Vagy kemény bűntetések, vagy marad így és benyeljük. El kell fogadni, mert tény és kész. Szakemberek is megmondták, hogy hiába keménykednek a politikusok, meg tiltják a szegregációt egy disznót nem lehet megtanítani repülni.
2010. ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!