Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kirugnád az alkalmazottad, ha...

Kirugnád az alkalmazottad, ha Jobbikos lenne, és lenne helyette ugyanolyan jó munkaerő, aki azzal a párttal szimpatizál, akivel te?

Figyelt kérdés

Elméleti kérdés, és szigorúan nem jobbikosoknak szól.


Csak azért merül fel bennem ez a kérdés, mert sokakat kinevetik, mert a jobbikra szavaznak, lenézik őket. És el tudom képzelni hogy lesz példa a fent leírtakra.


Őszinte válaszokat szeretnék.


2010. ápr. 16. 20:41
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
77%
Én ugyanúgy lennék velük, mint a homoszexuálisokkal és a más vallásúakkal: elférünk egy légtérben, míg nem akarnak meggyőzni.
2010. ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy rúgnám ki. Honfitársam ő is, még ha más véleménnyel van bizonyos dolgokról, ha megbízható munkaerőnek bizonyult, nem váltanám le ezért.
2010. ápr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
90%
Csak akkor rúgnám ki,ha munka helyett kampányolna,és azzal rontaná a munkamorált..
2010. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
92%
De már miért is kéne kiderülnie hogy kivel szimpatizál?
2010. ápr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek az utolsóval.Ha kizárják a politikát a munkából akkor nincs problem.
2010. ápr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
92%

Nem rúgnám ki. Ha azonban túlságosan aktívan kampányolna, és az kínos lenne a kollégáknak, vagy lassítaná a munkát, akkor figyelmeztetném, hogy ha politizálni akar a kollégákkal, hívja meg őket sörözni munka után... :)


Ugyanez igaz a többi párt szimpatizánsaira is. Tehát, ha mondjuk MSZP-s lenne (szegény...), akkor is csak ennyit kérnék tőle.


Mindenkinek joga van a pártszimpátiájához, ezért senkit nem szabad elítélni.

2010. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
88%

Baromság ez hogy sokakat lenéznek, miért kell ilyet állítani?


Ahol lakom, ott volt egy ős fideszes nagycsalád,

Minden választásnál kint volt a fidesz százló, meg a magyar százló, meg a Viktor képe a kerítésen...



Most Árpádsávos szászló van kint a magyar címeres százló mellett és egy Jobbik transzparens!!



Mellesleg megnyílt KOPPÁNY Nemzeti húsboltja, és tök jó hely!!

2010. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
82%

Én csak félig vagyok jobbikos, az én válaszom ér?


A munkahely munkahely, nem politikai fórum, nem érdekel, kinek mi a nézete, míg nem csinál miatta balhét. Jelenleg alkalmazott vagyok, a kollégák között van mindenféle párt szimpatizánsa, de ez nem zavarja meg a munka menetét, nincs köztünk vita, és ez így van jól. Állásinterjún meg se fogom kérdezni (kérdeztetni), amúgy nem is szabadna, tőlem egyszer mégis megkérdezték, kitérő választ adtam (nem szeretem a politikát, ami tény), nem vettek fel, hogy ez mennyire játszott közre, nem tudom, de ezt a helyet nem is sajnáltam, de ha fontos lett volna, akár ügyet is csinálhattam volna belőle a munkaügyi bíróságon.

2010. ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
32%
Ha lenne ugyanolyan jó munkaerő helyette, akkor kirúgnám. Talán ekkor átgondolná, érdemes-e jobbiknyiknak lenni.
2010. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
61%

20:43-mal értek egyet.)

bölcsen szólt:D

2010. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!