Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Budapesten Olimpia?

Budapesten Olimpia?

Figyelt kérdés
Üdv! Véleményekre lennék kíváncsi, hogy csak szerintem nincs értelme erősködni ezzel az olimpia rendezéssel? Nem rosszindulatból kérdezem, csak a mostani olimpiát nézve rengeteg kétség merül fel bennem, hogy képes lenne e Budapest otthont adni az ötkarikás játékoknak. Gondolok itt egyrészt a különböző stadionokra, mint például ez a pályakerékpár, amit lehet látni, mert szerintem ilyen nem nagyon van nekünk. Jó persze tudom, hogy még 8 év van odáig de szerintem ez nem kis anyagi befektetéssel/megterhelés dél járna az országnak. Ismétlem én csak kíváncsi vagyok, kérdésemben semmiféle rosszindulat nincs!

2016. aug. 17. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%

Mivel a fasiszta Orbán ötlete ez az olimpia, ezért nem. Mivel ha az cigány Orbán ötlete ez akkor az egyenes út az ország csődjébe és afrikanizálódásába.


De ha a szép szemű Gyurcsány Ferenc (szívemben még mindig) Miniszterelnök Úr javaslata alapján került volna terítékre az Olimpia ötlete, akkor teljes vállszélességgel támogatnám, mert az az Európai Magyarország fellendülését és gazdaságrobbanását eredményezné.


Üdvözlettel,


Fazekasné Sándor Julianna Zuglóból.


75

2016. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Inkább a kórházakat újítsák fel!
2016. aug. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Én sportrajongó vagyok ugyan,de már a stadionokra költött pénzt is túlzásnak tartom,az olimpia rendezéstől meg még jobban tartok.Nem véletlenül szavaztak ellene a "csóró" hamburgiak,pedig nekik,alighanem kevesebbet kellett volna rákölteniük(sportlétesítményekre,közlekedésre,szálláshelyekre,stb.).
2016. aug. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

ÁL

MOD

BAN

2016. aug. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%

Minden gondot megoldana kb.


Csak, hogy értsd nagyságrendileg mennyi pénzt hozna az olimpia a turisták, közvetítési díjak, új munkahelyek stb által: a jelenlegi államháztartás hitelei 45%-át egy összegben vissza tudná fizetni! Ez rengeteg! Rendeznénk 2 olimpiát kb. jobban állnánk a tartozásainkat nézve, mint a világ országainak nagyrésze (legfeljebb az olajnagyhatalmaknak lenne kevesebb tartozása, mint nekünk). Arról nem is beszélve, hogy meghatározná a turisztikát és kb 150%-al nőne az évente Magyarországra látogató turisták száma a következő 15-20 évben.

2016. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
#5:Na ja,a görögöknek is minden gondját megoldotta...
2016. aug. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
#5:Igaz,a NOB szerényebb,"gazdaságos" olimpiákat akar, csak abban nem vagyok biztos,hogy sportimádó miniszterelnökünk is "elviselné-e" ezt,vagy inkább meg akarná mutatni,"hogy mulat egy magyar úr".Kerül amibe kerül.
2016. aug. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, várnék még, kíváncsi vagyok hogy látja más is.
2016. aug. 18. 09:07
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Fidesz+Olimpia = az utolsó bőrt is lehúzzák az országról
2016. aug. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%

Én még akkor is támogatnám ha szűken, de ráfizetős lenne, moziból is kevesebb pénzzel jön haza az ember mint elmegy, még is többnyire élvezik az emberek.


Kormány helyében akár a föld alól is előteremtenék annyi lóvét, hogy nyugati színvonalú legyen az egészségügyünk, tény hogy ráférne egy kis fejlesztés, de már az is elég unalmas, hogy minden, nem kórházra költött fillér után megy a siránkozás.


Méltó megkoronázása lenne a magyar sportnak, és nagy löketet adhatna a jövőre nézve is.

Megy a rinya, hogy csak stadionokra költünk, ami mellékesen nem igaz, így viszont csomó sport lehetőségei nagy mértékben javulnának.


Másik, én úgy gondolom, hogy Budapestnek és Magyarországnak sokkal nagyobb lehetőségeket rejt egy olimpia, mint egy Riónak, Tokiónak, Párizsnak vagy épp Los Angelesnek, ezeket a városokat mindenki ismeri, Budapestet nyilván nem, így viszont erősen bekerülne a köztudatba.


Abban sem kételkedek, hogy nem egy és nem kettő kormányközeli ember jól járna így-úgy az olimpiával, de én mindennel együtt maximálisan támogatom a pályázatot.

2016. aug. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!