Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Titeket is idegesít a politika...

Titeket is idegesít a politika rovat?

Figyelt kérdés
Én régen szinte csak emiatt a rovat miatt jártam fel gyk-ra, mára egyszerűen képtelen vagyok 1-2 postnál többet elolvasni, mert idegesítenek a primitív emberek a maguk sablonkérdéseivel. Ezek közül most a top, hogy mennyire szar a fidesz, napi legalább 6 ilyen kérdés van... Tegyék fel 1x, ok... de 6x 1 nap?
2010. ápr. 22. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket tényleg nem értem én se, mint ahogy már az első forduló előtt a napi hat Jobbikos kérdést se értettem.


Ezek vagy tényleg ilyen hülyék, vagy ilyen fanatikusok, hogy itt is próbálnak kampányolni, vagy pedig tényleg fizeti őket ezért a pártjuk. Meg nem tudnám mondani, melyik eset áll fenn - és hogy melyik a rosszabb.

2010. ápr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
(Sőt, volt az sokkal több is napi hatnál, jobban belegondolva... mindegy, a tendencia ugyanaz.)
2010. ápr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
szerintem több ilyen kérdés van napi hatnál, kb. minden 3. kérdés ilyen, majd lenyugodnak a kedélyek...
2010. ápr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a forduló után pedig napi 6 "nah mivan jobbikosok, vesztettetek bibibi" féle kérdésekkel találkoztam.


vicces, hogy ennyire egyoldalúak vagytok. én el tudom ismerni, hogy a jobbikosok között is sok a gyökér, de ugyanúgy van bőven a többi oldalon is. így viszont ez a kérdés is szar, mert csak egy csoportot célzott meg. nem pártatlan. ahogy az első pár válaszoló sem. én nem szoktam azt mondani soha, hogy csak a fideszesek a hülyék, vagy ilyesmi.


kár, h ti erre nem vagytok képesek.

2010. ápr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Volt, hogy egész nap nem volt olyan kérdés, amire válaszolhattam volna, mert egyszerűen vagy a kérdés volt egy elvakult, vagy provokáló marhaság, vagy már széttrollkodták a pártkatonák a saját baromságaikkal.
2010. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem a fogyókúra-rovat idegsít
2010. ápr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A jobbiknak közismerten fórumbefolyásoló "csapatai" működnek. Az nem ismert, hogy erre a fórumra kik vannak ráállítva, de pl. a "Youtube Magyar Hadsereg" már lelepleződött.


Nem véletlen, hogy a politika rovatban 90% körül van a jobbikosok aránya, és olyan egyformák a szövegeik, hogy láthatóan egy jól összeállított, bár kissé primitív szövegkönyvből dolgoznak.

2010. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
engem nem idegesííí
2010. ápr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!