Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kérdezte már valamelyik...

Kérdezte már valamelyik újságíró meg Zuschlag Jánost arról, hogy honnan tud Vona Gábor állítólagos meleg élményeiről?

Figyelt kérdés
2016. nov. 14. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Janika meg a Gabika biztos szerették egymás kezét fogni, és ugrálni a réten, backstreet boys-t hallgatva, majd a réten hátonfeküdve számolgatták a bárányfelhőket.

Ekkor jött terry black, aki 3. félként is odaköszönt.

2016. nov. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A sitten seggbekúrás során mondták neki hogy te jobb vagy mint a Gabi.
2016. nov. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszokat is szívesen várom. Leírom én mit tudok. Terry Black két éve Zuschlagot is azzal vádolta, hogy meleg. Időközben Zuschlag bevallotta, hogy meleg? Mert így akkor érthető honnan tud Vonáról, de én nem hallottam olyanról hogy coming outolt. Ti tudtok valamit?
2016. nov. 14. 16:30
 4/11 anonim ***** válasza:

Hacsak nem photoshop, elég egyértelmű:

[link]

2016. nov. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem elég egyértelmű, sok férfi szokott manapság úgy köszönni egymásnak, hogy közelhajolnak. De misem egyszerűbb, a háttér alapján meg lehet mondani a készítés helyét, ha előáll vele Terry Black és éppen egy melegbár az, akkor meggyőzött. De nem gondolom, hogy egy melegbárban ilyen diszkréten tud puszilgatni férfiakat Vona Gábor, úgyhogy kétlem, hogy engem valaki meg fog győzni a kép bizonyítóerejéről.
2016. nov. 14. 16:53
 6/11 anonim ***** válasza:

Nézd meg jobban a képet. Mindkét fél arcán valami más látszik, nem üdvözlés... A kéz mozdulat is másra vall, esetleg tánc...

Tehát -hacsak nem photoshop- eléggé egyértelmű...

2016. nov. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#4, nem fotoshop, és igen teljesen egyértelmű.


A kép a 2009-es sajtófotó-pályázaton szerepelt a „bulvár, humor, zsáner” kategóriában. A kép aláírása: „Vona Gábornak, a Jobbik elnökének gratulál egy pártaktivista a 2009. június 7-ei EP-választások éjszakáján”.


Az aláírást lefelejtette Terry néni.

2016. nov. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez egy hasznos információ volt.
2016. nov. 14. 17:21
 9/11 Shai-Hulud ***** válasza:

Én már rájöttem, Brezsnyev volt a legmelegebb politikus. Az aztán mindenkivel csókolózott, mint egy rossz ribi.


Honeckerrel:

[link]


Kádárral:

[link]


Ceaucescuval:

[link]


Gustav Husakkal:

[link]


Alexander Dubcekkel:

[link]


Carterrel (bár Carter már ügyesen félrehajolt előle):

[link]


Kim Jong Illel:

[link]


Na jó, tovább nem sokkollak titeket. Meg magamat sem. :-)

2016. nov. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Zuschlag Jánosnak domestos volt a beceneve a börtönbe, mindent megcsinált amit a cellatársai kértek tőle, hadd ne soroljam miket...
2016. nov. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!