Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A jobbikosok másokat is...

A jobbikosok másokat is hívtak ma telefonon?

Figyelt kérdés
Nem zavar csak érdekelne,hogy mire jó ez , és hogy nem követtem el valamilyen hibát,hogy válaszoltam a kérdéseikre .
2017. jan. 9. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
De elkövettél. Azt hitték nyitott vagy feléjük, így zaklatnak máskor is.
2017. jan. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen hibára gondoltál? A válaszaid egy táblázatba kerülnek nagyjából másik 1000 válasz közé, összekapcsolatlanul a neveddel (Az égvilágon senki nem fogja tudni hogy te adtad ezeket a válaszokat). Szóval senki nem tudja meg a válaszaidat, nem jár érte büntetés és nem vesz le semmidről pénzt, illetve amiatt hogy válaszoltál nem fognak további alkalmakkal zaklatni (sms, hívás, stb.). Ilyenektől tartasz?



Amúgy miket kérdeztek? Csak kíváncsiságból?

2017. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A politikai kérdések: Mi a véleményem Orbán kormányzásáról. a megyében lévő képviselők nevét tudom e, mi a véleményem Vona Gáborról és eltudnám e őt képzelni kormányfőnek, vagy miniszter elnöknek már nem tudom,hogy kérdezte.
2017. jan. 9. 18:30
 5/6 A kérdező kommentje:
Megyémben lévő
2017. jan. 9. 18:32
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb, a válaszaidból tudják, hogy van-e esélyük, megszerezni a szavazatodat.
2017. jan. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!