Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az önkormányzatnál tudnak...

Az önkormányzatnál tudnak segíteni munkát találni?

Figyelt kérdés

Baján lakom és fogalmam sincs mi az az önkormányzat!

Hol is van az pontosan?

Sajnos nincs választék a munkákból azt javasolták korábban hogy keressem fel az önkormányzatot.

Az összes munkaügyi befuccsolt hogy bárkinek is munkát találjon.



#munka #önkormányzat #álláskeresési politika
2017. jan. 22. 01:18
 1/10 Donald J. Trump ***** válasza:
Persze, közmunkát.
2017. jan. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Közmunka nem lenne rossz csak 54000et kapok ugyan onnan ahonnan a közmunkások az 51000ft-jukat és a kettő együtt nem jár. Sőt szeretnék közmunkás lenni. Az egy becsületes jó munka. Hétfőn elválik. Már nincs reményem.
2017. jan. 22. 02:57
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Én tíz évig voltam közmunkás és volt mit a tejbe aprítani.
2017. jan. 22. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Az önkormányzat egy rakás politikus, akik a várost irányítják. Nem ők illetékesek munka, közmunka ügyében. Fordulj a területileg illetékes munkaügyi központhoz.
2017. jan. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Azok nem értenek semmihö. Önkormányzatho kell menni.
2017. jan. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Na szóval, ha valóban dolgozni akarsz, elfelejted az önkormányzatot, és a munkaügyi központot!

Multikhoz adj be önéletrajzot, regisztrálj be állásközvetítő oldalakra!

2017. jan. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
A multik tetvek, oda magyar ember nem megy csak korcsok. Magyar embernek önkormányzathoz kell mennie, vagy a vízügyhöz.
2017. jan. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6500 Baja, Czirfusz F. u. 13. Foglalkoztatási osztály
2017. jan. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A munkaügyi központ befuccsolt. Van a kékmadár az EFOP a Rehabosztály a álláskeresők klubja az álláskeresési tanácsadó Valami napra-forgó iroda, vidékiekkel is felvettem a kapcsolatot, hirdetem magam az összes bajai oldalon.... stb És nem találok munkát! 8-14 minden nap úton vagyok és kopogtatok a felsorolt helyekre a legtöbb helyen fejből tudják a telefonszámom az igazolvány számom! Kedves vagyok de látni hogy elegük van belőlem hogy minden nap ott vagyok. 5 hónapja keresek munkát teljesen eladósodtam!


Ezért gondoltam hogy az önkormányzat elé viszem a dolgot.

Nem akarok mást mint egy Bajai állást ahova busszal oda tudok érni kezdésre és bejelentett!

2017. jan. 22. 11:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem mondom, hogy kizárt, de nem fűznék hozzá sok reményt. Rövidebb ideig én is voltam munkanélküli és nem az önkormányzat, meg nem is a "munkaügyi" oldotta meg a problémámat. Végigjártam mindenféle céget és több helyen is volt munkalehetőség. Ha a "munkaügyisekre", vagy az önkormányzatra vártam volna, jó eséllyel, most sem lenne munkám, vagy legfeljebb közmunka.
2017. jan. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!