Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon miért nem...

Ezen az oldalon miért nem szabad "provokálni"? Egyáltalán miért számít provokációnak, ha a kormánypárt álláspontját írom le?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 15. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

azért mert itt kérdezni lehet...

Nem pedig szart kavarni

És olyan kérdést kitenni amire tudod hogy mit fognak válaszolni, illetve amin csak céltalan trollkodás és ocsmánykodás lesz

A kormány álláspontját leírja a kormány, ha te leírod abban mia kérdés, Az vagy provokálás vagy szarkeverés

Ennyi:)

2017. ápr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha más a véleményed és nem tudnak lepontozni, akkor marad a cenzúra. Ez a nyugati liberális "demokrácia" és "szólásszabadság". Szokj hozzá ezen az oldalon...
2017. ápr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

Valószínűleg nem így gondoltad, de egy komoly gondra világítottál rá. Valóban rémisztő a dolog, hogy ma már ott tartunk nem valami kis szélsőséges gittegylet adja a provokátor kérdéseknek-válaszoknak az inspirációt, hanem maga a kormánypárt, ez igen nagy baj.

Továbbá, én nem nagyon emlékszem arra, hogy bárkit töröltek volna, aki normálisan viselkedett.

2017. ápr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%

Itt minden provokációnak számít ami nem a balos dumát fújja. :D


Nézd csak meg a jobbos válaszok %-ait! Az sokat elárul.

2017. ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

szerepzavarban vannak sokan...

Orbán Viktor nem "a jobboldal" csak annak egy része


Vagyis aki rühelli az Orbán Maffiát attól még lehet jobb oldali

Ez meg hogy aki nem szopja be Orbán dumáját az komcsi zsidó libsi meg mit tudom én még mit írnak az agyaosok elég jól bemutatja az orbán hívők agymüködését.

A diktaturák müködtek(müködnek) azon az elven hogy aki nincs velünk az ellenünk.

Na Viktorkáék így müködnek

2017. ápr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

4# igen, meg lehet nézni az értelmes, normális válaszokat, hiába jobboldaliak, magas százalékot kapnak ( én is 77%-os vagyok jobboldaliként ), ellenben a mocskolódó baloldaliak is sokszor 40% körüliek.

Lehet hogy a válaszokat hasznosságuk és értelmességük alapján értékelik, nem pedig "pfuj mocskos jobboldali / baloldali, le kell értékelni"... De ez csak az én elméletem.

2017. ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Azért én számtalan kormánypárti hozzászólást olvasok itt naponta, szóval ez így konkrétan: nem igaz.
2017. ápr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én pár napja megkérdeztem ugyan ezt hasonló módon, másnapra törölték
2017. ápr. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!