Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » III. világháborúról hogy...

III. világháborúról hogy mikor fog kezdődni. Szerintetek igaz? Többi lent.

Figyelt kérdés

Most rakták ki nemrég a hírt, miszerint 2017. május 17.-én kezdődik és október közepéig tart. Szerintetek igaz, vagy ez is egy halandzsa?:DDD

[link]

Tudjuk hogy léteznek jóslások, vannak akik ügyesen csinálják. De már mióta jósolják, hogy háború, világvége jön mégse történt meg egy se. De ez most tök komolynak hangzik, főleg a mostani helyzeteket nézve.. Szerintetek?



2017. ápr. 24. 20:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

"Május 17-én lesz ugyanis a 100. évfordulója annak, hogy Fatimában megjelent Szűz Mária, pontosan egy évvel az első világháború lezárása előtt."


Nos, nem éppen pontosan...

2017. ápr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Holnaptól betonozom a bunkert! Még van időm!
2017. ápr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Én azon lepődöm meg, hogy miért nem verik az ilyeneket agyon és ehelyett miért repül rá az egész sajtó?
2017. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

A helyedben nem sokat adnék Blikkes agymenésekre.

Ugyanakkor másokból simán kinézem, h mindet szót komolyan vesznek. :)

2017. ápr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Számomra ez teljes mértékben hihető. Holnap el is kezdem az élelmiszer felhalmozását.
2017. ápr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ami az egyik lezarasa, az a harmadik kezdete? Hat logikus
2017. ápr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Miután a blikkről van szó, még abban is kételkedem hogy valami ilyet mondott. Nemhogy abban hogy az illető normális-e.

A Blikk előszeretettel talál ki híreket. Nekem is volt egy balesetem, ami után lehoztak a családommal egy interjút. Csakhogy a Blikk se engem, se a családom nem kereste fel, így elég furcsa volt ( a valóságtól elég távol álló ) eseményeket olvasni, amiket elvileg én és a családom mondtunk.

2017. ápr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Azzal ne is foglalkozzunk, hogy 13-an jelent meg Maria...
2017. ápr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 BlackSword ***** válasza:
90%

Hogy lehet véletlenül rátenyerelni a piros gombra??? Ami ugye egy táskában van elzárva...


Esetleg a tv távirányító piros gombjára??? Aztán lemarad a hírekről??? A kabinetfőnöke úgy is elmondja neki szóban...

2017. ápr. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy másik újság május 13-ra írta a kitörést.
2017. ápr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!