Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Jobbik valójában milyen...

A Jobbik valójában milyen emberekből áll?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 18:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%
Földönkívüliekből, babinénikből és hamis útlevéllel és vízummal beszökött Moszad-ügynökökből.
2010. jún. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%

Maga a párt szerintem többnyire normális, a hazáért tenni akaró emberekből áll.

Persze vannak kivételek, de melyik pártban nincsenek.

Nekem néha túl radikálisak, ezért nem szavaztam rájuk, de az elveikkel egyet értek.

Szerintem az a baj velük, hogy nagyon ki akarják szolgálni a szavazóik között szép számban jelen lévő rasszistákat, antiszemitákat, mélymagyarokat és hasonlókat és bár ők messze nem úgy gondolják a dolgokat, ahogy ezek az elvakult emberek, hagyják hogy a kedves szavazók ezt higgyék, akik meg így Vona nevét skandálva üldözik a cigányokat, holott a Jobbik a cigánykérdést társadalmi és gazdasági, nem nemzetiségi és etnikai alapon kezeli. A hétköznapi ember viszont csak ezt látja és emiatt démonizálja a sajtó is a Jobbikot.

Még egyszer mondom, nem vagyok Jobbikos és amíg nem változtatnak egy-két dolgon, nem is fogok rájuk szavazni, de az tény, hogy a Jobbik politikusai messze nem olyan véresszájú neonáci fajgyűlölők, ahogy a média beállítja őket.

2010. jún. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%

[link]


ilyen emberekből...

látod ők megmozdulnak ha baj van


és nagy nehezen a fidesz is oda ballagott... 17:22 kor

2010. jún. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

"de az tény, hogy a Jobbik politikusai messze nem olyan véresszájú neonáci fajgyűlölők, ahogy a média beállítja őket."



de ember... milyen rasszista milyen faj gyűlölő milyen náci?

tudom hogy azt mondod hogy nem azok de akkor is


ez milyen tréé szöveg a média meg sok hülye ember szájából


basszus ha valaki megnevezi a problémát akkor rasszista


ezt a szót betiltanám mert össze vissza használják már az emberek



amúgy meg ha valaki rasszista és utálja a cigányokat hát oka van rá bőven....

2010. jún. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%

"de ember... milyen rasszista milyen faj gyűlölő milyen náci?

tudom hogy azt mondod hogy nem azok de akkor is


ez milyen tréé szöveg a média meg sok hülye ember szájából


basszus ha valaki megnevezi a problémát akkor rasszista


ezt a szót betiltanám mert össze vissza használják már az emberek



amúgy meg ha valaki rasszista és utálja a cigányokat hát oka van rá bőven...."


Sajnos a Jobbik szimpatizánsai között vannak elég sokan, akik tényleg azok. Sok embertől hallottam már, hogy majd ha a Vona hatalomra jut, akkor kiírtja az összes cigányt, meg az összes zsidót. Ha ez nem rasszizmus, akkor nem tudom mi az.

Még az a szerencse, hogy Vonának és a többi olyan embernek , akinek számít valamit a szava, eszében sincs ilyet tenni.

Az tény, hogy az esetek túlnyomó többségében indokolatlanul használják a rasszista kifejezést, de nem zörög a haraszt, ha nem fúj a szél. Az a baj, hogy a Jobbik sokszor (ha akaratlanul is, de) tüzeli ezeket a vadbarmokat, akik még ezen az oldalon is emberiségellenes bűntettekre buzdítanak.

Azt elfogadom, hogy sok baj van a cigányokkal és erre megoldást kell találni, de az igenis rasszizmus, ha valaki csak azért büntet valakit, mert cigány (lásd: romagyilkosságok, vagy az általános uszítás) és egyenesen a cigányok ellen hozna törvényeket. Nem kéne lehetővé tenni, hogy így éljenek, ez tény. De nem ellenük kell törvényt hozni, hanem az ellen az állapot ellen, ami lehetővé teszi, hogy így éljenek.

2010. jún. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
5%

[link]


ilyenekből, csak ők tudnak beszélni...

2010. jún. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%
Cukiságos kis aranymaszatokból.
2010. jún. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
31%
Olyan söpredékekbölakik más pártoknk nem kellenek ...
2010. jún. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%

Olyanokból, akiknek elegük lett, és már nem hisznek a hagyományos pártokban és a hagyományos keretekben. És hogy miből lett elegük? Például:

- a vakításból, a porhintésből

- az újabb és újabb ígérgetésből és csalódásból

- a 30 éve tartó válságból

- a 30-40 éve megoldhatatlan problémákból

- a hazug, korrupt, béna politikusokból, azaz az elitből

- a szentséges pénzügyi befektetőkből

- a mindennapos piti és nem piti bűnözésből (azon belül cigány- és politikusbűnözés)

- stb.

2010. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"amúgy meg ha valaki rasszista és utálja a cigányokat hát oka van rá bőven...."



Az eleve nem rasszista. Akkor lenne az ha ok nélkül bőrszín alapján különböztetne meg.

2010. jún. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!