Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tán a gyik is kormánypárti?

Tán a gyik is kormánypárti?

Figyelt kérdés
Meg mertem említeni egy kérdésemben a fidesz szót, ellenesen, de etikus kereteken belül, és alig 3-4 óra alatt törlésre került a kiírásom. Ráadásul nem napközben, ez hajnali egy óra után történt. Gratulálok mindazoknak, akik számára már ennyit sem jelent a szólásszabadság. Senkit sem szidtam, a fideszt sem illettem semmiféle negatív jelzővel, de akkor én rohadjak meg, nem?

2018. dec. 15. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Furcsa, mert éjjel nincs is moderátor.
2018. dec. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erről beszélek..
2018. dec. 15. 16:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Amennyire én tudom, úgy működik, hogy ha sokan jelentenek egy kérdést, akkor azt a rendszerük törli. A Facebookon is ez a vezérelv a megosztásokra, de a fideszesek mégis hatalmas hisztit csaptak egy "mém" törlése miatt, mert szerintük a Facebook liberális. Szerintem egyik oldal sem engedheti meg magának, hogy ennyire nyíltan állást foglaljon és nem is teszik, mert öngyilkosság lenne.

Mindenkinek törölték már kérdését, vagy válaszát, ezen kár fennakadni.

2018. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha véletlenül az lenne, akkor nagyon jól titkolja.
2018. dec. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pont a fordítottját tapasztalom.
2018. dec. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Régebben egy fideszes kérdésemet 5 perc alatt törölték. Abban se volt semmi szabályellenes.
2018. dec. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Én is ezért kerestem rá a kérdésedre, mert én is kritizálni mertem a kormányt és mit látok másnap, törölték a válaszomat és a regisztrációmmal pedig nem tudok csinálni semmit. Letiltották. Szerintem végleg, pedig igazakat írtam. Ezt a választ már másik regről kell írjam mert én se vagyok teljesen hülye azért.
2018. dec. 18. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!