Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Minek érdemes menni pl....

Minek érdemes menni pl. :lövész, harckocsizó, tüzér, felderítő stb, és mik a követelmények?

Figyelt kérdés
egy 17 éves lány vagyok, és katona szeretnék lenni.az érdekelne hogy egy 155 cm-es magassággal milyen posztokra mehetnék és hogy hova kéne ezekhez suliba járnom vagy az érettségi is elég? szerződésesként is lehetnék mondjuk harckocsizó?hol nem számít a magasság?és kb mennyi idő a suli ezekhez, mert 20 leszek amikor leérettségizem.kérlek segítsetek nekem,mert az apám katona de vele ezt nem tudom megbeszélni mert ellene van,hogy katona legyek.
2010. júl. 19. 14:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez alap dolog mindenhol, hogy különleges erőkbe vagy kommandós egységbe nem vesznek fel nőket.

Ahol sok nő van az általában iroda vagy szanitéc meg ilyenek. Harcba MO. amúgyis ritkábban kavarodik mostanság. Ha konkrétan háborúzni akarsz akkor próbáld meg a Britt hadsererget, oda elég az EU-s állampolgárság meg "english speech advanced". De azis elég xar, tudnák róla írni mi mindent elbaxtak pl. Afganisztánban.

2010. júl. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Bocs az offért

Kedves utolsó, honnan veszed azt, hogy a brit seregbe lehet jelentkezni uniós állampolgárnak is??

2010. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy srác említette aki másfél évet húzott le a SAS-nél. De lehet kettős-állampolgár volt mert a hivatalos oldalon nem olvastam olyasmit:


[link]


De a Szlovák hadseregbe biztosan elég, persze anyanyelvi szintű szlovák tudással. Erre most nem tudok linket.

2010. júl. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
76%
Aki magyar létére jelentkezik a szlovák hadseregbe az azonnal forduljon fel!!!!!!
2010. júl. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Én a magyar hadseregbe akarok jelentkezni úgyhogy csak ide kapcsolódó dolgokat írjatok.de azért köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek.
2010. júl. 20. 12:09
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Én kérdeztem a brit hadseregeset, nekem eszemben sincs a szlovákhoz csatlakozni és szerintem az utánnam válaszoló se menne oda, csak leírta, hogy oda elvileg lehetne:-)

Amúgy meg hagyjuk ezt a témát, mert nem ez a kérdés és ne offoljuk szét a leendő katonaleányzó kérdéset:-)

2010. júl. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
köszike
2010. júl. 20. 13:11
 18/22 anonim ***** válasza:
90%
nincs magyar hadsereg. csak honvédség, a kettő sajnos nem egy és ugyanaz
2010. júl. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
100%
Ha egy kis gerincferdülésed is van, felejtsd el a ZMNE-t..
2010. júl. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
65%
Mehettek Afganisztába meghalni, mert a muzulmán fanatikusok szerint mindenkit le kell gyilkolni, aki nem imádja Allahot.
2010. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!