Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A regényemhez kellene. Mi...

A regényemhez kellene. Mi lenne az Amerikai hadseregnek a stratégiája Földönkivüli invázió esetén?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam, hogy kezdetnek egy idegen anyahajó lebegne a Föld közelében, majd kiküldené a felderítő hajókat, aztán előhoznák a nehézfegyverzetet.
2010. júl. 23. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Milyen felderítő hajók?Milyen nehézfegyverzet?Ne haragudj de így nem lehet erre válaszolni.
2010. júl. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ja tényleg. Bocsi.

Na a felderítő hajók kicsi, gyors, és gyengén felfegyverzettek lenének. Arra tervezték őket, hogy gyorsan felderítsék az ellenség állásait, majd térjenek vissza a bázisra.


A nehézfegyverzet pedig óriási /akkorák mint egy Boeing/ ászkarákra hasonlító űrhajók, amelyek a fegyvereik erejével városokat tudnak lerombolni.

2010. júl. 23. 15:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én vagyok a hülye, de nem a regényíró fantáziájára lenne bízva hogy kitaláljon vmit?


Amúgy gondolom kilőnék rá az összes atomot.

2010. júl. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Azt hittem ezek az ufó könyvek/filmek/dokumentumok már rég kimentek a divatból. De ezek szerint vannak még vérbeli Star Trek fanatikusok:)
2010. júl. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nagy szerepe lenne a légvédelmi rakétáknak és vadászgépeknek..... De erre így egy katona se tudna válaszolni és szerintem nem is fog.
2010. júl. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Ne máár! Én is sci-fin gondolkozom, remélem nem nyúlod le az ötleteim :D
2010. júl. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Ez engem eléggé emlékeztet a Függetlenség Napjára :)
2010. júl. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hmm... Én beélesíteném a teljes légvédelmi rendszert, 8 órás váltásban felküldeném az összes pilótámat, leállíttatnám a légi közlekedést és arra utasítanám a pilótákat, hogy ami nem a mi vadászaink közül való, lőjék le. Felderítés nélkül nem hiszem hogy nekiállnának "nehézfegyverzettel" operálni (célpontok hiányában). A lehető legtöbb embert atomháború esetére épült óvóhelyekre telepíteném, lehetőleg a vezérkart, hadsereget, fiatal férfiakat és nőket, az esetleges vereség utáni újrabenépesítés megkönnyítendő. Ha a pilóták "nehézfegyverzetű" hajót észlelnének... az szívás lenne. Valószínűleg - mivel a felderítők elleni védekezés ekkor már hasztalan - megkínálni néhány hidrogénbombával. Ha ez sem jön be, nem nagyon van mit tenni...
2010. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
ha 1 űrhajó elkezdene lebegni fölöttünk a forgatókönyv 1X erü 1 le se szarnának minket mert hozzájuk viszonyítva fejletlen faj lennénk 2 mielött kilőnénk 1 puskagolyót kihalna az emberiég mert te se kérdezed meg a hangyát hogy ráléphetsz e
2010. aug. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Valszeg, amennyire az amerikai hadsereget ismerem először megelőző légicsapással próbálkoznának, és csak akkor készülnének a szárazföldi harca, ha a légicsapások kudarcot vallottak.
2012. júl. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!