Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Kecskeméten van bármilyen...

Kecskeméten van bármilyen légvédelmi sziréna (pl. MoLaRi), amit veszély esetén használnának riasztásra, információközlésre?

Figyelt kérdés
Ha van, szokták tesztelni? Én még nem hallottam de hátha. Ha igen mikor?

2020. nov. 13. 00:16
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Abban biztos lehetsz, hogy Kecsón van minden is!

Majd pont az egyetlen igazi katonai légitámaszppntunknknak helyt adó városban nincs riasztó rendszer? :D


[link]

[link]

2020. nov. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
53%
Szerintem tuti van. Nyilván valahol a reptér környékén, az aktív, én sokat kijartam oda mikor még a míg 29ek gyakorlatoztak. Puma század rules
2020. nov. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
[link] Életemben nem hallottam mondjuk.
2020. nov. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A molarit vegyi üzemek környékére telepítik Budapesten jó pár ilyen van .és ott minden hónap elsőlsö hétföjén van sziréna próba .
2020. nov. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 válaszoló pont Kecskeméten nincs legalábbis a katasztrófavédelem honlapján amit be linkeltél nincs felsórolva .
2020. nov. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12 db szirénáról tudok főleg, a városközpont környékén.
2020. nov. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, de nincs az egész városra kiterjedően, mert minek. Már nem a szőnyegbombázás a "divat" a XXI. században. Ettől céltévesztés előfordulhat, de ennyi erővel minden nagyvárosba telepíthetnének légószirénát mert minden városban van valamilyen fontos objektum (híd, erőmű, ipari létesítmény stb.).
2020. nov. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De müködnek is ? Gondolom nem mert ha müködnének akkor csak süket nem hallja mert olyan hangos.
2020. nov. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sopronban van. Néha kipróbálják.


Akkor egy olyan militáns városban mint Kecskemét, hogy ne lenne.

2020. nov. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!