Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ebben a helyzetben életben...

Ebben a helyzetben életben maradhatott volna emberünk ha nem a saját igazát hangoztatja? (videó)

2020. dec. 6. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemhiszem. Akármit mondott volna, úgyis megölik.
2020. dec. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Így is-úgy is megölték volna, tulajdonképpen nem is azért ölték meg amit mondott, az csak ürügy volt rá.
2020. dec. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%
Én azon csodálkoztam és rökönyödtem meg, hogy az Őr"parancsnok" soha nem látott életben zsidót, nem is tudta, kik vagy mik ők, mégis gyepes elvakultsággal őrjöngött és ölette meg emberünket.
2020. dec. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%
Az Őr"parancsnokot" elnévezve, mindegy, hogy M. Kir. Honvédségé volt, vagy Nyilas, vagy akár Kommunistának is beillene, szadizmusát és elmebaját és opportunizmusát leplezte ezzel az államszolgálatosságával, amit bemutattak, a zsidó / burzsuj az csak egy kitalált "ellenség", amin kiőrjöngheti magát, köztörvényesen, ez a lényege az ilyen rendszereknek, hogy a Kis és Középnyilasokból lettek az ÁVÓsok és a Filmben szereplő magyar zsidó család is ezt az átmenetet tapasztalja meg a kettő politikai garnitúra között.
2020. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk simán visszaütöttem volna ha tudom hogy megölnek.Mondjuk tuti nem néztem volna végig az ott állók helyébe az a minimum hogy nem nézek oda a gyalázathoz ha már megakadályozni nem akarom vagy tudom . ha ez van akkor én tuti akkor nem nézem ezt a gyalázatot de végig nézni ilyet... Az is fura hogy 4 őr elfordult és a tömeg nem tett semmit.Mondjuk én nem néztem volna végig rárontottam volna az őrre leszarom mi van.
2021. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A magyar mindig is ellensége volt a magyarnak. Ezek ráadásul még nem is nyilasok, hanem "katonák" voltak. A német hadseregben nagyobb összetartás, nagyobb tisztelet volt tiszt meg közkatona között, mint a magyarban. Az a szomorú, hogy ilyen tettekre ma is képesek lennének több ezren, ha lenne rá lehetőségük.
2021. jan. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!