Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek ki fog törni a...

Szerintetek ki fog törni a harmadik világháború?

Figyelt kérdés
Én rettegek, a határhoz közel éltem, és most az egész családom ott van, rettegek, hogy valami csúnya vége lesz ennek.. már tervezem, hogy kihozok mindenkit magamhoz külföldre, de tartok a harmadik világháborútól.. akkor sehol nem leszünk biztonságban!
2022. febr. 24. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Egyszer az életben legyél már végre férfi, és HARCOLJ!
2022. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Humor Herold ***** válasza:
35%

Jók ezek a kérdések :)

Jelen helyzetben az van hogy nincs 3. világháború. De ez változhat,mert senki sem jövőbe látó,és bármi megtörténhet.Az is hogy holnap kilépsz az utcára és halálra gázol egy busz.Vagy kirabolnak,leszúrnak,terrorista merénylet áldozata leszel.Veszélyes a világ, ez van.

Úgyhogy ne rettegésbe élj.

Meg amúgy se élünk örökké,egyszer meg kell halni.Ha eljön az idő nem tudsz ellenne semmit se tenni,hiába rettegsz, az nem változtat semmin :)

2022. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nő vagyok és várandós, de azért köszi a tippet első.

De igen is félek mert ez komoly , Nyíregyházától 250kmre robbant fel egy rakéta… ez nem normális!

Ha Kína és Amerika bele szól igen is harmadik világháború lesz, és akkor mindenki szakadhat konzervekert a boltba.

2022. febr. 24. 20:58
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
cask akkor ha beleavatkoznak
2022. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha így folytatódik bele fog!
2022. febr. 24. 21:29
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A III. világháború nem, de a 2. Hidegháborúra sajnos van esély :(
2022. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Hiába mennekül bárki akárhová, ha jön aminek jönni kell akkor jönni fog, hiába mennénk Afrikába szerinted ott nem törne ki? Van ebbe politika megint, nyugodt lehetsz, szerintem nem lesz itt semmi, az ukránok meg az oroszok lerendezik maguknak és ennyi.
2022. febr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Kedves kérdező, sétálj a napon, olvasgass bébikkel foglakozó írásokat, nézz humoros filmeket, vígjátékokat, főzőcskézz, semmiképp ne foglalkozz más témákkal. Kerüld azokat is, akik bármi miatt aggódnak. Ha megteheted, vidd ki magadhoz a szeretteidet. Gondolj arra az aranyos jövevényre. Én is így teszek, csak én nagyapa leszek. Ha akarod, szívesen beszélgetek Veled a gyermekvárás nagyszerűségéről és az élet szépségéről. Én pl. kellemes zenéket is szívesen hallgatok. Nekem június körül jön a kis csoda, pici kezeivel, szemeivel. Még a pelenkázást is élvezném, ha rámbíznák. Addigra éppen nyugdíjas leszek :)
2022. febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Az ilyen idióták mint a lepontozok, akkor mindenkeppen megteszem h 3. Vh kitorjon. Na puszi
2022. febr. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én mindennap imátkozom és kérem a jóistent segítsen meg mindenkit! En nagyon nem akarom ezt az egészet fogalmam sincs hova menekülnék ha egyszer kitörne!! Legyen vége Ámen🙏
2022. febr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!