Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Egy adott országban letelepede...

Egy adott országban letelepedett bevándorlónak kötelessége azt az országot háború esetén megvédenie?

Figyelt kérdés
szerintem reális elvárása lenne ez annak az adott országnak, hamár befogadta őt, mivel amikor a bevándorló bajban volt, akkor az az ország segített neki és ha ez az ország bajba kerül akkor ő neki is segítenie kellene, legalább is én szerintem ez így logikus, illetve etikus
2022. febr. 26. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem állampolgár, akkor elvileg nem.
2022. febr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Állampolgár-e vagy sem. Minden ezen múlik.
2022. febr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor mi értelme van pl.: az arab migránsokat befogadni?
2022. febr. 26. 14:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Adj neki állampolgárságot és kész. Nem tudom mit nem lehet ezen érteni.

Vagy befogadod rendesen, és akkor elvárhatód tőle, hogy állampolgárként viselkedjen. Vagy tarthatód ilyen-olyan ideiglenes státuszban, létbizonytalanságban élete végéig, de akkor ne várd azt, hogy ne álljon tovább, ha háború tör ki.

2022. febr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kapásból 35-45 olyan koszovói, macedón, iraki, jemeni, szudáni-t ismerek, akik itt élnek 15+ éve és egyiknek sincs magyar állampolgársága, leli róluk, hogy csak az átb@szásra mennek rá, egyik se dolgozik napi 8 órát, az összesnek fejkendős felesége van. Ezekre mi szüksége van EU-nak, illetve Magyarországnak?
2022. febr. 26. 15:19
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

5.


Mert hülye liberális rendszer uralkodik.

2022. febr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jól kíván ez találva, ha szerencséjük van ezeknek a migránsoknak, akkor még én meg a többi magyar fogja őket megvédeni egy háborúban
2022. febr. 26. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!