Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi a helyzet Ukrajnában?...

Mi a helyzet Ukrajnában? Kitörhet a harmadik világháború?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne, hogy a háború Oroszország és Ukrajna közt marad,vagy tovább is terjedhet, esetleg világháború lesz belőle?

Nem tudna valahogy a 2 ország megegyezni,hiszen 2022-ben vagyunk,meg kellene oldaniuk a problémájukat,anélkül, hogy olyan emberek életét teszik tönkre, akik nem is akarnak háborút és nem tehetnek erről az egészről, ami a politkusok közt folyik.

Elég nehéz kérdés, de mire lehet számítani ezentúl?

Meg kérek minden válaszolót, hogy normális hangnemben írjátok le amit tudtok,semmi bunkóság nélkül. Köszönöm.



#háború #III. világháború #béke #Oroszország/Ukrajna
2022. febr. 26. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vissza tudsz olvasni addig is. Van pár tucat oldal.
2022. febr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
A legkisebb rossz, az lenne, ha Oroszország minél előbb megnyerné ezt a háborút, még mielőtt a jenkik nem bírnák ki, hogy ne avatkozzanak be. Mert egy orosz-NATO háború a világvégét jelentené. Szóval az lenne a legkisebb rossz, ha a ruszkik minél előbb bevennék/lebombáznák Kijevet, és azzal véget vetnének a háborúnak.
2022. febr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sokat olvastam, de úgy gondolom, hogy a helyzet gyorsan változik.
2022. febr. 26. 19:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam, hogy az oroszok rövid időre tervezték a háborút, de az ukránok akarják tovább húzni,mert azt hiszik, hogy úgy több az esélyük, ez igaz? Bocsi, de tényleg nem értem, hogy miért nem volt jó úgy ahogy eddig volt. Minek kell Oroszországnak bele szólni Ukrajna döntéseibe? Hiszen ha a NATOHOZ akarnak csatlakozni, akkor tegyék azt ami nekik jó.
2022. febr. 26. 19:54
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
4. Mert putyin egész egyszerűen megbolondult. Egy ürült cselekedetere pedig ne keress magyarázatot mert nincs.
2022. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csatlakoznom kell a #2-eshez. Az ukránoknak esélyük nincs, minél hamarabb kidőlnek, annál hamarabb vége. A legrosszabb dolog lenne egy Nato beavatkozás, mert akkor könnyen itt a világvége.
2022. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is tényleg azt gondolom, hogy Putyinnak elmenet a maradék esze is. A 70-et üti, de háborúzni akar. Azt olvastam és még a párom is mondta, hogy a NATO nem akar ebbe bele avatkozni, mivel Ukrajna nem tagja. Én tényleg nem vagyok képben a politikával, a párom azért többet tud, de szerinte,ha az ukránok át adnának mindent ami Putyinnak kell,szó szerint engedelmeskednek neki,akkor többet akarna, mert úgy lenne vele,hogy könnyen megkapta. Az biztos, hogy pszichopata.
2022. febr. 26. 20:49
 8/8 anonim ***** válasza:
NEM lesz belőle világháború, de 2. Hidegháború sajnos benne van a pakliban :( A NATO megmondta nem fog katonailag beavatkozni, s Putyinnak sem áll szándékában a luxusdácsája helyett egy atombunkerben élni azt nézve meddig tart ki az élelem, ivóvíz mielőtt feljön a felszínre a mínusz 50 fokos atomtélbe.
2022. febr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!