Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A pzh 2000 önjáró lovegekbol...

A pzh 2000 önjáró lovegekbol és a leopárd 2 es tankokbol csak a Tatai dandár kap?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy már megy a kiképzés

Itt Tatán sok katonát nemetekhez küldtek betanulni.


Mivel alapból is csak itt volt tudásom szerint tüzérség és harckocsi század ez most se változik?


Mind a 44 harckocsi idejon?



2022. máj. 25. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Lehet ő sem kap. Ma talán besorozzák őket is a fiatalokkal együtt
2022. máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Valószínűleg nem jut belőlük minden éjjeliőrnek :D


Komolyra fordítva a szót logikus hogy egy alakulat legyen ezekkel az eszközökkel felszerelve. Annyira nincs sok hogy ne férne el Tatán.


A régi T72-es harckocsik meg majd jó lesznek lőtéri célnak, toronyrobbantós célbalövéshez.

2022. máj. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Besorozod a hivatásos katonákat? Xd

1 nehézfegyveres alakulat szerintem kevés egy majdnem 10 milliós országban.


Nehéz fegyverek nélkül mindegy kit sorozol be nemsokat ér legfeljebb a városokban erdőkben sok panceltorovel

2022. máj. 25. 15:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok

Szerintem mindegy hogy a 44 Leo egy vagy három alakulatban van, harchelyzetben akár 44 helyre is küldheted őket.


Fontosabb a kiképzés, a gyakorlatok, a logisztika és a vezetés. Azt gondolom az egyik legnehezebb harci feladat a nehézpáncélosokat légi, gyalogsági, tüzérségi fedezettel együtt bevetni. Összedolgozva a többiekkel hatékony igazán.

2022. máj. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van de ez a 44 tank akkor is kevés lesz de legalább modernek és nyilván a 15 tankknal több mint ami jelenleg fegyverben van.


Reálisan nézve kéne vagy 200 300 tank az országunk védelméhez és önjáró tüzérség is oké hogy most lesz egyáltalán 20 db szintén modern

De abból meg kéne 100 120 db


Ebben a biztonsági helyzetben meg ha be lenne fejezve a modernizáció az is bőven kevés lenne

2022. máj. 25. 15:44
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen egyenlőre Tatára mennek. Felesleges szétszórni őket 20 különböző helyre, költség okból is (egy helyen elég kiképző- és karbantartási bázist építeni). Harcászati okból sincs értelme darabonként szétdobálni a harckocsikat. Mint láttuk a mostani orosz zászlóalj-méretű harccsoport taktika már nem igazán jó a hálózatos hadviselés korában, de század/szakasz nagyságú erő alatt nincs értelme harckocsit bevetni egyesével (feleslegesen bonyolítja a szállítást, utánpótlást).
2022. máj. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!