Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az USA hadserege manapság már...

Az USA hadserege manapság már sokkal képzettebb, precízebb, fegyelmezettebb, stb mint amilyen kép élt/él róla a külföldiek fejében?

Figyelt kérdés

2022. szept. 20. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Öö, mert milyen kép élt róla a külföldiek fejében?


Szerintem csak az képzelte, hogy az USA hadserege képzetlen és fegyelmezetlen, aki csont nélkül beszopta a ruszki propagandát - akinek kettőnél több működő agysejtje van, az eddig is pontosan tudta, hogy az USA hadserege magasan ver minden más hadsereget a bolygón.

2022. szept. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Én máig nem értem, hogy ez a transzy, pán, bisex, meleg sereg, hogy képes erre a hihetetlen teljesitményre, hogy legyőzze a föld legnagyobb hadseregét?! Felfoghatatlan!
2022. szept. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Mindig is az volt - többek között mert nekik van a legtöbb zsetonjuk a hadseregre, így a kiképzésre, gyakorlatra is. A külföldiek fejében meg össze-vissza kép él, kevés a valós szakértő csak másodvonalbeli híreket olvasnak, látnak meg filmeket, propaganda anyagokat.
2022. szept. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom ezt honnan vetted, de mindig is az USA hadserege számított az egyik legerősebbnek, ami ugye pénz meg technika kérdése elsősorban. Az egyéni képességek visszaszorulnak, nincs szükség Rambokra (bár sok speciális alakulata is van az USA-nak), gépek harcolnak gépek ellen.
2022. szept. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Milyen kép él róla a külföldiek fejében??
2022. szept. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha arra gondolsz, hogy az a lazaság, ami alapjában jellemzi őket, ugyanúgy meg van, mint a világháborúban vagy Vietnamban volt, de viszont profi katonák is egyben, akik nem cicóznak. Egy átlagos tengerészgyalogos meg G.I Joe is olyan képzést kap, amit mi magyar civilek el sem tudunk képzelni, az elit egységek meg aztán, abba van, aki bele is hal. Ez csak orosz propaganda, hogy puhányak az amerikai katonák.
2022. szept. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
3# nem mindig pl a második világháború kitörésekor még a mi is fejlettebbek voltunk a németek meg kB szarrá verték volna őket ha sikerül partra szállni mivel még le voltak ragadva az első világháborúban ez a nagy fegyverkezés 44-ben kezdődött mikor épp meg kellett védeni azokat akik fizetnek a fegyverért.
2022. szept. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!