Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Háború esetén ezzel elkerülhet...

Háború esetén ezzel elkerülhetem hogy fegyvert akarjanak adni nekem?

Figyelt kérdés

Mondjuk behívót kapok mert háború van. Bemegyek, majd sorozáskor őrjöngve meztelenre vetkőzök és a saját ürülékemet magamra kenve ordítok hogy fegyvert adjanak, ölni akarok, közben fetrengek a földön.


A pszichológusnak pedig azt ismételgetem hogy én a varjúember vagyok akik a hegyekben lakik...


Ez után alkalmas leszek?



2022. okt. 28. 18:52
A kérdező szavazást indított:
alkalmas leszel, simán besoroznak
nem leszel alkalmas
egyéb, írd le
20 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Lefilmezik, és ez lesz a mintavideó a szimulánsok leleplezésére, amivel oktatni fognak.
2022. okt. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Golyófogónak tökéletes leszel. Téged visznek előre.
2022. okt. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 DK-s ***** válasza:
90%

Nem kell őrjöngeni.


Kezeld őket bizalmasan, és szinte alig várd hogy fegyverrel a kézben gyilkolni mehess a mocskokat!


Fegyvernek még a közelébe sem fogsz kerülni. XD

2022. okt. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

# 1


# 2


de a Varjúembert nem viszik, az repül

2022. okt. 28. 18:54
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Háború esetén épeszű ember örül ha fegyvert kap.szerintem ott lőnek fejbe helyben,mert a bolondok úgyis csak útban lennének.
2022. okt. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt már ott megáll a történet hogy amint elkezdesz vetkőzni és őrjöngeni abban a pillanatban az egyik tiszt a fegyver végével rá vág egyet a lábadra majd miután a földre kerültél, megbilincselnek, és utána néznek, hogy volt e valaha bármilyen mentális problémád, ha nem akkor egyből tudni fogják, hogy megjátszod az egészet, plussz egy katonai alkalmasságot vizsgáló pszichológus is levágja a dolgot, tudod az elmebetegség különféle testi jelei is vannak, amit egy épelméjű ember nem fog produkálni, különféle testi rángások, remegés, test kéztartás beszéd, hanglejtés stb. Azt hiszed, hogy több évtizedes gyakorlattal rendelkező szakembert át tudsz csak úgy verni :D ? Nagyon el vagy tévedve.
2022. okt. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

# 6


de eleve az alkalmatlan nem aki nem nyugodtan viselkedik és ez a szimulálás felmerül a fejében.

2022. okt. 28. 18:58
 8/15 A kérdező kommentje:

# 6


vagy pl elkezdem vagdosni magamat késsel és magamba lövök az sem normális pszichére vall

2022. okt. 28. 19:00
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
7es nem, ez csak azt bizonyítja, hogy nem akarod hogy besorozzanak és megpróbálsz valami kibúvót találni, ha épelméjű vagy és megjátszod magad max azt éred el, hogy fogdába zárnak, fejbe nem fognak lőni, mivel az EU tiltja az ilyen fajta kivégzést és mi EUs tagország vagyunk. Kettő nem lesz sorozás mert ha NATO tagországot támadnak az egyenlő lenne egy világháborúval.
2022. okt. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 DK-s ***** válasza:
100%

#8-nak:


Figyelj már rám!


Ne mutasd hogy te milyen veszélyes vagy, mert egyértelmű hogy azzal szándékod van, baxki!


Maguktól jöjjenek rá, hogy te egy fegyberb'zi vagy kisebbségi komlexussal, aki alig várja hogy fegyvert kapjon a kezébe!


Úgy kivágnak mint macskát xarni.

2022. okt. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!