Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A sorkatonaságban tényleg...

A sorkatonaságban tényleg ment néha a füvezés is?

Figyelt kérdés
Rémlik, még több, mint 20 évvel ezelőttről, hogy egy katonaviselt ismerősöm mintha mesélt volna olyat, hogy a piálgatás mellett néha be is tépegettek. Ilyen tényleg volt? A laktanyában, ha visszaérkeztél kimenőről vagy eltávról, nem vizsgáltak át, hogy próbálsz-e bevinni valamit, amit nem szabad? Bár egy megsodort jointot az ember csak berak a cigisdobozba, vagy ha eleve sodort cigit szív, akkor azok közé még könnyebben elrejti.

2022. nov. 15. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem volt jellemző.
2022. nov. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem volt divat annyira mint most.
2022. nov. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2: A kilencvenes évek végén a lakótelepeken bandázó tinédzsereknél már eléggé az volt.
2022. nov. 15. 18:27
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát hogy mennyire volt jellemző, azt nem tudom, de az alábbi történet valós történet:

https://www.youtube.com/watch?v=ol1iw1HTgXE&t=14238s&ab_chan..

2022. nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Ismerőseim is nyomták a füvet sorkatonaság alatt, ők valamikor 2000-2001-ben voltak sorkatonák.
2022. nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4es vagyok, jaj bmeg, rossz lapot linkeltem át XD Nem azt amit akartam, hanem amit közben hallgattam:D


Szóval füvezés sorkatonsaágban, megtörtént esetről 3 perc dal:

https://www.youtube.com/watch?v=pQch7AoJD4E&ab_channel=Kauk%..

2022. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ki az a D?
2022. nov. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
Vietnam nem Magyarország.
2022. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
Hogyne lett volna! Ismerek olyat aki mát a 70-es évek vége 80-as évek elején is füvezett. Laktanyában is meg amúgy is. Akkoriban persze sokkal kevesebben füveztek, viszont a környezetüknek nem tűnt fel, nem tudták mit szívnak. És az a városi legenda, hogy régen nagyon gyenge füvek voltak, meg hogy az útszéli ruderalis vadkendert szívták baromság. Egy szűk kör csinálta, Hollandiából csempésztek füvet és cannabis magokat. Nagyon jó füvek voltak akkor és nem is kellett úgy óvatoskodni mint most.
2022. nov. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%
Persze hogy ment, mi is szívtunk füvet a körletben. Hétvégente szinte mindig, akkor rendeltünk pizzát, sofőrökkel hozattunk piát, ment a kártya pénzben, jó bulik voltak. Ennyi haszna volt az egész mocsoknak.
2022. nov. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!