Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mit csináljak, ha csak teher...

Mit csináljak, ha csak teher lennék a hadsereg számára egy esetleges háborúban?

Figyelt kérdés

195 cm/105 kg vagyok, szóval csöpögök a hájtól. Egyszer sikerült 500 méter futnom egyhuzamban, de nagyon lassú vagyok. Eléggé fosok a haláltól, ráadásul még (szerintem) mozgáskoordinációs zavaraim is vannak. Ezt onnan szűrtem le, hogy a focilabda hiába gurul lassan, akkor is mellé rúgok. Kidobósnál még csak nem is közelíti meg a célt a dobásom. Számítógépen sem szoktam játszani, mert abban is nagyon szar vagyok, van, hogy a 2. pályáig sem jutok el. Jogsinál a forgalmi vizsgának is 3 alkalommal futottam neki :S Ez még semmi: lúdtalp+ gerincferdülés+ 4-es szemüvegem van.

Szóval lényegében mindenhez ügyetlen vagyok :( Mondjuk ez a mindennapokban nem jelent gondot, de szerintem veszélybe sodornám a többieket egy háborúban :(

Lelkileg sem bírnám ki, nem hiszem, hogy tudnék embert ölni. Maximum olyan munkára lehetne fogni, amihez ész kell, de ott is nagy a felelősség, és nem bírnám mentálisan, ha rajtam múlna néhány ember élete.

Mit tegyek ?


2010. okt. 7. 14:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Ne vonulj be :D
2010. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Hagymát, burgonyát pucolni tudsz?
2010. okt. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

burgonyát megpróbáltam többször is, de elbarmoltam. Hagymát elvileg tudok :)

De ezt hogy fogom nekik elmondani? Bár egy idő után úgyis kiderül

2010. okt. 7. 14:39
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Jó, de most magyarázd már el, miért akarsz egyáltalán bevonulni? Már senkinek sem kötelező.
2010. okt. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Harcoló alakulathoz valószínűleg nem kerülnél ki, de például lőszergyárban igen hasznos lehetnél. Vagy mondjuk az adminisztrációs részlegnél is.
2010. okt. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
20%
Öngyilkos merénylőnek szerintem jó lehetsz.
2010. okt. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%

probálj meg kevésbé szerencsétlen lenni mert ez igy nagyon gáz vágj fát v gyurj v vmit csinálj

jaés a hadsereg nem csak abbol áll hogy harc lövöldözés futás hanem vannak egyéb dolgok is

pl majd te tankolod meg jármüveket v mosogatsz stb.

amugy épp ezért kéen katonaság hogy az ien nyüzüge szerencsétlenekkel kezdjenek valamit

2010. okt. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%
jaés jelenleg nem kötelezö katonának lenni..
2010. okt. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%

miért kellene bevonulnod?


amúgy meg mi a f@szért csöpögsz te a hájtól?

195 centihez hány kilo akarsz lenni 60?

ha ilyen pesszimista vagy semmire se fogod vinni.. nem rosszindulatból de szerintem az az egy bajod ..a pesszimizmus

2010. okt. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%
Majd te temeted be a tömegsírokat :D.
2010. okt. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!