Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Állítólag megjelentek az első...

Állítólag megjelentek az első olyan videók, melyben orosz katonák elfognak és kivégeznek Wagner-es katonákat. Putyin tehát nem tartotta be a szavát és így Prigozsinnak is annyi?

Figyelt kérdés

2023. jún. 26. 11:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Én reggel meg azt hallottam, hogy parancsot adtak repülő tiszteknek, hogy lőjjék ki a konvojt, de megtagadták.

Én nem tudom, hogy mi történik ott, de, ami egymást ölik és nem mást, mindenki más csak jól jár.

2023. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 szántóvető ***** válasza:
6%
orosz nem lő oroszra ill azokra akik az ukránok ellen harcoltak.
2023. jún. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Ha kell rakereshetsz van egypar video de normalis lelkivilagu embernek nem ajanlom.


Amugy meg ez a leglogikusabb lepes az h Putyin csak ugy becsicskul egy katonai lazadasra az nem racionalis.


Tehat Prigozsin v hulye h bele ment a puccs leallitasaba vagy valami olyannal zsaroltak meg ami az eletenel is fontosabb neki.


A wagneresek akik meg kovettek most jol pofara esnek, nem hiszem h mindenkit kinyiratnak de biztos nem veletlenul kerulnek ki a kivegzos videok.

2023. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Én azon lennék meglepődve, ha Putyin belenyugodna a történtekbe.

Szerintem Prigozsin már nem is él. Beszédes, hogy Fehéroroszországba való távozása óta nem adott életjelet magáról.

És simán el tudom képzelni azt is, hogy akik részt vettek Rosztov elfoglalásában, azokat meg fogják gyilkolni.

2023. jún. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Mármint ez meglepő? Putyinék folyamatosan hazudoznak. Mégis ki az a bolond, aki megbízna bennük?
2023. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Molyember ***** válasza:
81%

Fel se merült senkiben, hogy Putyin tartja a szavát. Sose tette.

Már önmagában az röhejes, amikor egy puccsot megkísérlő ember azt mondja, hogy akkor ő most inkább elmegy Fehéroroszországba. Aha, nyilván, mindenki ezt tenné...

2023. jún. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Persze, hogy nem tartja be. Nem véletlen Orbán a legjobb haverja. Mindketten hazudnak a médiában meg mindenhol, aztán az ellenkezőét csinálják! Egymástól tanulták szerintem. Akinek van esze már rájött, hogy amit Orbán vagy Putyin nyilatkozik, annak az ellenkezőjét fogja csinálni, ha nem is szögegyenesen, de biztos nem az lesz amit mond...
2023. jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 hypno ***** válasza:
50%

Továbbra is fenntartom, hogy ez egy olyan Erdogan féle álpuccs volt, hogy kiugrasszák az ellenlábasokat a bokorból.

Egy több ezer fős konvoly 800 kilométert vonul egy autópályán - ami jó széles és gyakorlatilag nincs fedezék rajta és semmilyen érdemi kísérlet nincs a feltartóztatására?


A ruszkik kretének, de ennyire azért nem.

2023. jún. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%

Állítólag!


Idáig olvastam!

2023. jún. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Eleve Prigozsin a legbelső kör bizalmi embere volt, és az ilyeneket régen se volt szokás kivégezni. Sztálinnak nem volt belső köre, ezért őrá ez nem vonatkozott. Szibériai száműzetés volt a sorsa aki megbotlott, de nem követett el felségárulást. Prigo megbotlott, mert annyira összebalhézott a tábornoki karral, hogy elgurult a gyógyszer, de ugyanakkor hűségesküt tett Putyinnak. Prigot érdemei elismerése mellett beloruszba száműzték a seregével, ott vezekelhet, és ha katonailag ismét brillírozni fog az ukránok ellen, akkor bűnbocsánatot nyerhet Putyintól, de csak akkor, ha Szojgu nem lesz már a helyén. Ettől függetlenül benne van a pakliban hogy nem lesz túlságosan hosszúéletű, de egy azonnali likvidálás egyből szavahitetlenné tenné Putyint, mivel amnesztiát ígért neki nyilvánosan. Másrészt, ha nem is mindenki, de elég sokan istenként tiszteli a wagnerben prigót, még csak az hiányozna Putyinnak, hogy pár ezer harcedzett, minden rafinériával megkent bérgyilkos elkezdene terrorakciókat végrehajtani orosz földön. Szerintem az utóbbi az igazi életbiztosítása prigónak, az emberei megbosszulnák a halálát.
2023. jún. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!