Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Oroszimádók, hogy mit szóltok...

Oroszimádók, hogy mit szóltok ahhoz, hogy a reguláris orosz hadsereg 1 éve nem tud egy várost sem elfoglalni?

Figyelt kérdés
Bakhmut és Szoledar nem ér, mert azt a Wagner foglalta el. Továbbá Bakhmut szárnyain nagyon kapják a nózira az oroszok, lehetséges, hogy másfél hónapon belül Bakhmut újra ukrán lesz.

2023. júl. 5. 18:37
 1/7 47. ***** válasza:
42%
Én nem értek hozzá, de a nagy sikertelenségben valahogy csak az övék egy Görögországnyi terület. Mindezt a hanyatló nyugat ellen.
2023. júl. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annak a területnek a nagy részét a háború első hetében foglalták el.
2023. júl. 5. 18:47
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyok oroszimádó, de addig jó még nem jönnek közelebb.
2023. júl. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Még így is nyerésre állnak a papíron jóval erősebb NATO ellen.
2023. júl. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
4 Persze, én is lefutom Usain Boltot is a pályán, ha ő ott sincs hogy fusson.
2023. júl. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Inkabb örülj neki , most milyen hiszti van képzeld mi lenne ha a határnál lennének
2023. júl. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Ha Kárpátaljára értek volna, akkor sanszos lett volna egy teljes Huxit, és visszarendeződés Moszkva érdekszférájába. És még így se teljesen lehetetlen forgatókönyv, hogy egyszer csak Orbán nyíltan beáll Moszkva mellé, mint Belarusz vagy Szerbia.

2023. júl. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!