Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Amikor Ukrajna drónokkal lövi...

Amikor Ukrajna drónokkal lövi pl. Moszkvát, akkor miért így van a visszacsapás?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy olyankor az oroszok megszórják Kijevet.

Kérdésem az, hogy harcászati szempontból miért nem a frontnál rakétáznak? Tehát ahol a front "háttere" van, ahol tényleges harc van. Ahol tankok vannak, katonák, stb? Miért a fővárost? (Félreértés ne legyen, én a harcolóknak sem kívánom, de nem lenne úgy logikusabb?)



2023. aug. 31. 10:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%

Oroszország nem bír az Ukrán hadsereggel


Ezért van az hogy az ukrán civileket rakétázza, dronoza.

oroszország egy béna medve, egy aljas terrorista agresszor.


Gondolj bele, ha lenne katonai erejük, akkor nem lennének már Kijevben?

2023. aug. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Oké, de akkor azokat a rakétákat nem kellene inkább a harctér mögé lődözni, mint Kijevre pazarolni? Mert akkor a tényleges katonai erőt gyengítenék vele.
2023. aug. 31. 10:55
 3/16 L.. István ***** válasza:
77%
Amiért anno a németek is bombázták Londont, vagy a szövetségesek xarrá bombázták Drezdát. Szó sem volt katonai célpontokról. Azt hitték, hogy a lakosság megtörik, a saját vezetését fogja okolni a háborúért, elkergetik őket és kitör a (számukra kedvező) béke. Nem jött be. Sose jön be. És soha nem tanul senki semmiből.
2023. aug. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Ugyanezt fordítva is lehetne kérdezni? Mit keresnek ukrán drónok Moszkvában, ha nem ott van a front?


Eleve értelmetlen ez az egész háborúsdi, a civil városokat különösen ki kellene hagyni belőle, legyen az a "határ" bármelyik oldalánm

2023. aug. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Az ukrán lakónegyedeket könyebb eltalálni mint a jól álcázott,és jól védett ukrán katonai célpontokat! Az hogy Putyin lakóházakat lövet találomra célzás nélkül bizonyítja hogy az orosz gadsereg mennyire elavult szar hegyverzetel rendelkezik. Képtelenek a preciziós csapásmérésre!
2023. aug. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Persze, fordítva is jogos.

Tényleg azt nem értem, hogy kb. I. világháborús módszerekkel gyilkolják egymást a lövészárkokban, közben meg a rakétákkal városokat lőnek.

2023. aug. 31. 11:37
 7/16 A kérdező kommentje:

"Az ukrán lakónegyedeket könyebb eltalálni mint a jól álcázott,és jól védett ukrán katonai célpontokat! "

Ezt értem, de a lövészárkok mögött mindkét oldalon katonai dolgok vannak, gondolom. Utánpótlás, fegyverek, szállások. Ha mindkét fél ezt részesítené előnyben a rakétáikkal, akkor hamarabb pontot tehetnének a végére.

De így ez a gyilkolászás az idők végezetéig fog tartani.

2023. aug. 31. 11:40
 8/16 L.. István ***** válasza:
85%
#7: A katonai egységek mobilizáltak. Gondolnak egyet és seperc alatt odébb mennek pár kilométert, aztán lőhetik a hűlt helyüket a rohadt sokba kerülő technikával. Mire kitalálják hol vannak már ott sincsenek. A városok meg nem mennek sehová. Azt hiszik ha a lakosságot megtörik akkor vége a háborúnak. Hát nem. Mint a 3-ban is írtam.
2023. aug. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%

6.

Ez megbízás a világ "elit" (fostalicskák) reszeről!


40 millió ukrán van csökkenteni szeretnék a népet!

2023. aug. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

"Tényleg azt nem értem, hogy kb. I. világháborús módszerekkel gyilkolják egymást a lövészárkokban"

Ha azt hiszed, hogy az I. Világháborúban is tankok százával harcoltak, az önjáró tüzérség rakétameghajtású lövedékeinek pontosságát pedig felderítő drónok korrigálták, akkor vagy szándékosan mondasz hülyeséget, vagy nagyon buta vagy...

Egyébként a morál megtörése miatt támadnak civil célpontokat, ami inkább az ukrán félre jellemző. Az orosz hátországban felrobbantott civilek híre kihat a fronton harcoló katonák harci moráljára is.

2023. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!