Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Most mit pampognak itt egyesek...

Most mit pampognak itt egyesek a sorkatonaság bevezetésével? Nem lesz oszt' kész.

Figyelt kérdés
De most tényleg komolyan, minek lenne? Milyen ok miatt volna rá égető nagy szükség?
febr. 14. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Te pampogsz más nem foglalkozik vele.
febr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
1: Egy rakás kérdés van itt vele kapcsolatban. Én is tettem már fel.🙂
febr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Nincs rá égető szükség, de a fiatalokra ráférne egy kis nevelés ha a szülőktől nem mindenki kapja meg.
febr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 DK-s ***** válasza:
95%

#3-nak:


Komolyan fegyvert akarsz adni egy tucatnyi, DOOM-on, meg Fornite-on felnőtt gyerek kezébe?


Régen egy gyereknek fogalma sem volt egy fegyverről, esetleg félt is tőle.


Egy mai kölyök bár soha nem fogott még fegyvert, de szerintem simán csőre rántja, és lelő a p'csába.


Én kihagynám.

febr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam hogy fegyvert akarok nekik adni, csak egyesekre ráférne egy kis nevelés nem is pont a katonaság.
febr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Égető szükség van páváink azonnali sorozására.
febr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 DK-s ***** válasza:
100%

#5-nek:


Vannak erre a célra kitalált intézmények, ha a szülőnek nem sikerült megnevelni.


Az aszódi javítóintézet, vagy esetleg a tököli, vagy a pécsi fiatalkorúak börtöne.

febr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ezzel a f_szsággal jönnek, hogy azért kell, mert így úgy ráfér a mai fiatalokra a nevelés. És akire nem fér rá? Aki teljesen normális fiatal, normális életcélokkal, menne tanulni, dolgozni, annak miért kéne hónapokat meg éveket elpazarolni az életéből ilyen bohóckodásra?
febr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#6

Még egy fotelgenerális, beszarok...

febr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mi van 6-os alkoholista boomerke, te is felébredtél? Gyorsan aludj vissza, holnapra biztos kialszod a mámorod...
febr. 14. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!