Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik ukránpártiból oroszpártiak lettek?

Figyelt kérdés
febr. 15. 21:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
55%
Ritka, hogy az emberek butulnak.
febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
52%
#1 Az nem ritka, az emberek folyamatosan butulnak. De hogy ilyen gyorsan és ennyire, na az ritka!
febr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
36%
Emberileg nincs gondom az ukránokkal, de politikailag elpártoltam tőlük, amióta tart ez az egész incidens. A szívem az ukránoké, de az eszem az Putyiné.
febr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Én az elején ukránpárti voltam de ez egy idő után megváltozott. Kinyílt a szemem. :)
febr. 15. 21:34
 5/33 anonim ***** válasza:
46%
Érzelmi alapon közelíti meg mindenki a kérdést - a távolból, a kényelmes lakásból, fotelből a híreket olvasgatva. Szóval ilyen "pálfordulás" millióból ha egy van a távolból. Az egyszeri ember nem politikus.
febr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
40%

Eleve ha valakinek kettőnél több számjegyű IQ-ja van az nem lesz orosz párti. Hiszen értelmes ember nem fog szimpatizálni egy területrabló háborúval ahol egy másik ország szuverenitását veszélyeztetik.


Az más kérdés, hogy attól még nem lesz az ember ukrán párti, hogy elítéli az oroszokat.

febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
37%
#5 Én mondjuk az ukrán kollégáim mindennapos elmesélései alapján IS közelítem meg a dolgot.
febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
21:40 - Ha valakinek kettőnél több számjegyű IQ-ja van, igyekszik több forrásból tájékozódni, különben benyalja a propagandát. A hozzászólásod alapján neked is sikerült.
febr. 15. 21:44
 9/33 anonim ***** válasza:
65%
#8 És az "is" szó számodra nem azt jelenti, hogy nem csak egy, hanem több? Ezek szerint a te IQ-d még a kettő számjegyet sem üti meg? Sssszz, na ez a kellemetlen!
febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
65%
#8 Aha... tehát ha azt állítom, hogy én mint több forrásból tájékozódó ember elítélem az oroszokat, mindamellett, hogy az ukránok mellett sem állok ki, akkor én nyalom be a propagandát és nem te aki egy agresszor ország pártján áll? Nincs több kérdésem.
febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!