Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ukrajna valóban meg akarja...

Ukrajna valóban meg akarja támadni Magyarországot?

Figyelt kérdés
[link]

márc. 4. 16:05
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
27%
#20: Nem fenyegetett meg minket tucatszor a hadügyminiszter, főképp nem területfoglalással. De ha mégis, akkor belinkelheted a hadügyminiszter mind a 12 fenyegetését a támadásukról.
márc. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
80%

19#


Senki sem álmodozik területszerző háborúról Magyarországon.


Békés határrevíziót akarunk, a trianoni rablóbéke felülvizsgálatát a jog és igazság útján!

márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
80%
Pl népszavazásokkal a területeken pl dél felvidéken biztos vagyok benne, hogy a 80% a vissza kerülésre szavazna székelyföldön legalább 50% kárpátalja magyar többségű területein 100%
márc. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
55%

#23 Ebben igazad van, az ottani magyarok között ez lenne.

A baj ott van, hogy a terült népessége nem csak magyarokat jelent, hanem jóvalnagyobb számban az a többségi nemzet tagjait, más kisebbségeket is.

Így együtt még már nem lenne többsége az elszakadásnak.

márc. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
82%

24# felvidék déli részén végig a határ mentén legalább 20-40 kilométerre benyúló részében 85-90% a Magyarok aránya szóval lehetséges.


Még mindig azt vallom, hogy az 1. És 2. Bécsi döntés határai a leg igazságosabbak mai napig

márc. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
70%
Székelyföldön is ilyen 90% körül van. A Patriumba pedig legalább 60-70% délvidéken ott is a Mura háromszögben pedig szintén többség.
márc. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
37%

Az ukránok békés,jámbor népség!A légynek sem tudnának ártani és nagyonbarátságosak,előzékenyek!

Honnan vetted ezt?

márc. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
56%

#27: Van ott is mindenféle ember. Akit én ismerek, az barátságos és jámbor igen, nincs vele semmi gond. Nyilván nem mindenki ilyen.

Lehet itt ellenségeskedni, de szerintem mindenkinek jobb lenne, ha egy normális kapcsolatot kialakítanánk velük is. Elvégre itt vannak a szomszédban, ez az ujjal mutogatás pedig sehova sem vezet.

márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
89%

28# Nemtudom de mikor meglincselnek átlag emberek magyarokat, tönkre teszik az emlékműveinket, folyamatosan videókat töltögetnek fel ahol azt taglalják, hogy hogyan fognak minden magyart megölni kárpátalján szerintem egy ilyen nép nem érdemel se tiszteletet se együttérzést... Ezeket a dolgokat meg nem a kormány vagy félkatonai szervezetek tették hanem átlag ukrán civilek... De az ukrán kormány magyar ellenes tetteiről is lehetne könyvet írni...


Jelzem amiket most leírtam azok háború előtti események voltak sőt még 2014 előttiek is... Mára meg valószínű mégrosszabb a helyzet.


Na az ilyen nép megbszhatja

márc. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
64%
#29: Én Romániában születtem, ott is ugyanúgy vannak szélsőségesek és ott is ugyanúgy megcsinálták ezeket. És akkor? Rengeteg román barátom is van, akik viszont rendes emberek. Tanulj meg nem általánosítani és ne magadat hergelni. Pont, hogy az ilyesmik miatt alakulnak ki a háborúk is. Legyél te az okosabb és ne általánosíts.
márc. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!