Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az orosz lakosság valóban...

Az orosz lakosság valóban nagyon támogatja a háborút?

Figyelt kérdés

márc. 16. 02:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
Igen, ragaszkodnak az Oroszországhoz csatlakozott tartományokhoz, és értik, hogy azt csak akkor tarthatják meg, ha fegyverrel megvédik.
márc. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
13%
Természetesen.
márc. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%
Igen. Putin támogatottsága a háború kezdete óta az egekbe szökött.
márc. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Én nem tudom, de, ahol tömegesen szállnak ki az alacsonyan repülő emberek a korházi ablakokon, szemből történő hátlövéssel, én nem vagyok benne biztos, hogy a frankót tudjuk, mint, ahogy előttem állitják a mindentlátó szemek.
márc. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Az orosz lakosság azt sem tudja, hogy mi zajlik körülötte. Még a saját politikusaik nevét sem lennének képesek felsorolni. A világ legnagyobb apolitikus társadalmáról beszélünk.
márc. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem feltétlen, de a látszat kedvéért majdnem mindenki behódol Puttyantónak. Vagy félelemból.

Nem ismerős a szitu?

márc. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Az orosz lakosság olyan mint a magyar vidék. Se internet, se vezetékes víz... csak a kormány propaganda.


Ők azt hiszik a nato támadja őket és ellenük védekeznek.

márc. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Nekem van egy orosz lányismerősöm, aki amúgy ukránpárti a haborúban, tudja ki kit támadott meg, tudja mi az igazság, nem nyeli az orosz propagandát.


Oroszo.ban évek óta úgy hergelték az ukránok ellen őket, hogy népírtók , nácik , biolaborosok. Ezért a lakosság nagyrésze olyan mint egy magyar vidéki m1 agymosott fidesz szavazó agreszivitássával együtt.

márc. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Mondta az a kisebbség aki elleni a háborút azt besúgják, amiért bebörtönzik, megverik, tehát más vélemény sincs nagyon.
márc. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%

"Igen. Putin támogatottsága a háború kezdete óta az egekbe szökött."

Akkor valószínűleg ezért gyújtják fel a szavazóurnákat meg öntözgetik le festékkel, mert annyira örülnek, hogy Putyinra szavazhatnak.

márc. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!