Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Végülis mondhatjuk hogy a...

Végülis mondhatjuk hogy a magyaroknak mindenki ellenség?

Figyelt kérdés

Az usa azért mert a 2. vh-ban ellenség volt, szét is bombázgatta mo.-ot ahogy kell. Az oroszok szintén ellenségek voltak. A nyugat eu is ellenség, mert kitalálták a trianont.

A szomszédes országok szintén ellenségek, mert ellopták a magyar földeket.

Mindenki ellenség!



márc. 19. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatod, demokrácia van.Egyébként meg Orbánnak ellenség majdnem mindenki Putyin kivételével.
márc. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Van benne valami, de az értelmiség nagy része inkább jövőre koncentrálnak, csak nem tudnak mit kezdeni, mert a legtöbb magyar olyan buta mint a segg...
márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem ellenség senki, a párbeszédet preferálom.
márc. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden magyarnak, de vannak magyarok, a jobboldalon, akik mindig harcolni akarnak valaki ellen. Ezzel időről időre pofonokba hajszolják bele az országot, főleg, amikor pincsikutyaként sokkal erősebbek ellen kekeckednek, és lövetik szét a többi magyart.
márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Én jobboldali vagyok, nem harcolok senki ellen.
márc. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sindelar ***** válasza:
80%
Ezt a kényszeres nacionalizmust a kisebbségi komplexusok fűtik. A gond akkor van, amikor egyesek ezeket a komplexusokat egyesek meg akarják lovagolni, a híveik meg nem tudják a helyén kezelni a komplexusaikat, hanem komolyan is veszik a vezéreik szavait.
márc. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A magyar saját maga ellensége. Olyan ez mint egy alkoholista, erőszakos család ami szétrohad belülről és ezért kifele is ellenséges mindenkivel.
márc. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15:17 Na, EZ a tökéletes hasonlat!
márc. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Állítólag magyar vagyok, de nekem csak a most regnáló kormány az ellenségem.
márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Paranoid.
márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!