Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Izrael verséget szenvedett...

Izrael verséget szenvedett Gázában?

Figyelt kérdés
Az izraeli hadsereg fél év alatt még a legészakibb területekről sem tudta kiszorítani a Hamaszt ami elég nagy szégyen. Kizárólag palesztin nők és gyerekek gyilkolásában jeleskedett na meg segélyszervezetek tagjainak gyilkolásában, most pedig nagyrészt kivonta a katonáit. Gondolom folytatja a bombázást amivel csak civileket gyilkol.

ápr. 14. 10:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 A kérdező kommentje:

"Aha, tehát nem ugyanaz a végeredmény"


Arra válaszolj hogy szerinted rendben van emberek tudta nélkül fogamzásgátló beadása csak mert más a bőrszínük? Ilyen a náci Németországban fordult elő legutóbb majd Izraelben.

ápr. 14. 15:49
 52/80 anonim ***** válasza:
71%

Tehát megint bedőltél az iszlamista propagandának. Tessék a tények:

[link]

ápr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:
24%

A tények az amit linkeltem a redditen meg lehet nézni ezt írja:


Izrael megölt 15670 gyereket 180 nap alatt az naponta 85 gyerek.

ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 A kérdező kommentje:

Mit kellene ezen látnom? :) Egy wiki oldal az ISIS-ről.

Én felvételt mutattam amin vezető amerikai politikus az ISIS terrorszervezet vezetőjével nevetgél és hogy az ISIS az USA és Izrael ellenségeit támadja.


Még a vak is látja hogy az USA és Izrael irányítja az ISIS-t.

ápr. 14. 15:57
 55/80 anonim ***** válasza:

Palesztin őslakosok (teljes népesség zsidó+arab):

[link]

ápr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
55%

A felvételedről konkrétan láttam egy másik kérdés alatt, ahogy egy kommentelő bizonyította, hogy az konkrétan egy hoax. Hogy ezek után ezt semmibe véve egy másik kérdés alatt bepróbálkozol ugyanazzal a hazugsággal, ez a szánalom a köbön.

A linken pedig megtalálod a tényeket hogy kik támogatják őket, kik állnak mögöttük, milyen a kapcsolatuk Iránnal, miért követnek el ott is támadásokat, stb. Valahogy a meséidre megint rácáfoltak a tények. Hát nem furcsa?

ápr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 A kérdező kommentje:

Nem hoax. Beismerték hogy valódi csak tagadják hogy ISIS terroristák láthatóak. Azt hazudják csak hasonlítanak az ISIS terroristákra :)


"A linken pedig megtalálod a tényeket hogy kik támogatják őket, kik állnak mögöttük, milyen a kapcsolatuk Iránnal, miért követnek el ott is támadásokat, stb."



Izrael népirtást követ el a palesztinok ellen, Irán a palesztinokat támogatja, a "hívő muszlim" ISIS pedig nem Izraelt támadja hanem Iránt Totál logikus :)) Ja meg Oroszországot ami az USA legfőbb ellensége :) Totál véletlen igaz? :))

ápr. 14. 16:14
 58/80 anonim ***** válasza:
55%
Hát igen, ahhoz már kell egy minimum IQ szint hogy az ember a tények alapján állítson fel teóriát, ne a teóriájához akarja igazítani a tényeket. Én mindenesetre megadtam neked a lehetőséget, rámutattam a tényekre. A többi már rajtad áll. Minden jót!
ápr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
55%

Sziasztok! Én vagyok az izraeli háttérhatalom első embere és pont ide tévedtem. Igen-igen, naponta 85 gyereket adunk a krokodiloknak, egész nap arabokat dobálunk kakival és cselesen megtámadtatjuk magunkat folyamatosan a környező tisztességes arab államokkal. Az arab terrorizmus mint olyan nem létezik, ezek mind tisztességes szabadságharcosok. Soha, semmilyen terrorcselekményt nem követtek el, sosem vettek célba civileket, sosem támadták meg hadüzenet nélkül Izraelt, és még csak véletlenül sem Irán pénzeli őket, hanem MI SAJÁT MAGUNK! Micsoda ördögi terv, nem? Pénzeljük a szegény elnyomott arab nem terroristákat, hogy megtámadjanak minket, mi meg így tudunk kire lőni! Enélkül tökre unatkoznánk!

De erről egy szót se senkinek, ez titok!!!

ápr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon vicces utolsó, de a számok meg a tények nem hazudnak. Nézd meg a linkeket.
ápr. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!