Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az Orosz hadsereg miért nem...

Az Orosz hadsereg miért nem dob atomot/piszkosbombát/vegyi fegyvereket az ukránokra?

Figyelt kérdés
Fel kellene szólítaniuk az ujránokat, hogy adják meg magukat, mert ha nem, atomot kapnak, esetleg piszkos bombát, vagy valamilyen vegyifegyvert. Természetesen ezek bevetésekor az orosz sereg visszavonulna, hogy ne legyen áldozat. Véleményem szerint sem Amerika, sem más országok vezetése nem tenne ellencsapást, hiszen senki sem szeretne egy újabb világháborút. Legfőképpen nem egy olyan kis ország miatt mint ukrajna. De persze semmi sem kizárt, hisz az emberi gonoszság határtalan. De atom helyett akkor is ott a lehetőség piszkos bombák bevetésére, esetleg különböző vegyi fegyverek, vírusok használatára is. Lehet hülyeséget mondok - nem vagyok sem biológus, sem semmiféle szakember-, de pl pestissel fertőzött szúnyogok, emberre is veszélyes húsevő baktériumok bevetése nem lenne lehetetlen nem? Ezekhez hasonló brutális, egy "szimpla" háborúnál hatványozottan brutálisabb fegyverek bevetése, és az így okozott nem csak halál és szenvedés, hanem a félelem, a lelki trauma amit a még élők átélnek, szerintem nagy eséllyel megadná magát az ukrán sereg nagyrésze.

ápr. 19. 12:00
1 2
 11/18 PMC Wagner ***** válasza:
54%
#10 már többször átlőttek sőt volt hogy behatoltak oroszországba .
ápr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
21%

11.


Az nem közvetlen támadás.

ápr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%

@6

#4 vagyok, tudom, hogy megint le leszek pontozva, de azért csak megkérdezem, hogy hol van az általd linkelt Telex cikkben olyan, amit a @2-ben írtál, miszerint "a hidegháború ideje alatt, állitólag többször is kiadódott atomkilövésre szóló parancs a ruszkiknál, legeslegfelül, de sosem ért célba." Meg tudnád ezt nekem mutatni kérlek? Köszönöm előre is.

ápr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%
@8 Akkor meg főleg nem értem, milyen parancskiadásról és -megtagadásról beszél a @2-es válaszíró.
ápr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

A vegyi és biológiai fegyverek a szegény emberek atombombái. A bibi, hogy a biológiai fegyver nem áll meg a határon, s nagyon korlátozott a használati lehetősége. Vegyi fegyvert meg minek vessenek be, amikor van nukleáris is?

Nukleáris csapásmérés esetén tényleg nem kapnának válaszatomot Ámerikától, viszont lenne olyan hidegháború amihez képest az előző könnyed tengerparti séta volt. Totálisan két részre szakadna a világ, Kína, India sem üzletelne onnantól a ruszkikkal, teljesen elszigetelődnének.

ápr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

"pestissel fertőzött szúnyogok, emberre is veszélyes húsevő baktériumok bevetése nem lenne lehetetlen nem?"


lol...

ápr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Jópàr Eu-s ország, ès az USA idióta, ostoba gazember kormànya már kb.: 220 millió eurót költött a háborúra eddig. Ukrajna semmire nem ment vele.
ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
86%

#17 220 millió eurót? Hetente? 😂 (ennél sokkal-sokkal többet, csak a legutolsó csomag 50 Mrd-s volt)

A semminél többre ment vele - még nem foglalták el az oroszok, ami a masszív támogatás nélkül már rég bekövetkezett volna.

ápr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!